Hotel Berlin
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 1 580 m |
| Min. wysokość: | 980 m |
| Wys. miejscowość: | 747 m |
| Wyciągi łącznie: | 11 |
| Gondole: | 0 |
| Krzesełka: | 3 |
| Orczyki: | 8 |
| Trasy łącznie: | 14 km |
|
Nartostrady:
|
2 km |
|
Nartostrady:
|
8 km |
|
Nartostrady:
|
4 km |
Pogoda & Śnieg Tegernsee
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: 0 / 11 |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): 0 / 14,2 |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: nie |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: nie |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
25.05.26 |
jutro
26.05.26 |
śro
27.05.26 |
czw
28.05.26 |
pią
29.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 13 / 20 °C | 14 / 21 °C | 12 / 19 °C | 10 / 17 °C | 10 / 18 °C |
| ilość godzin słonecznych | 15 h | 15 h | 11 h | 16 h | 14 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 800 m | 3 100 m | 3 100 m | 2 700 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 15 °C | 18 °C | 17 °C | 15 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 500 m | 3 800 m | 3 800 m | 3 900 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 16 °C | 20 °C | 18 °C | 16 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 800 m | 3 900 m | 3 000 m | 3 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 16 °C | 18 °C | 15 °C | 12 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 10 km/h | 20 km/h | 15 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 400 m | 3 000 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 12 °C | 15 °C | 13 °C | 11 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 100 m | 3 300 m | 2 700 m | 3 200 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 12 °C | 16 °C | 14 °C | 13 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 400 m | 3 300 m | 3 200 m |
|
dzisiaj
25.05.26 |
jutro
26.05.26 |
śro
27.05.26 |
czw
28.05.26 |
pią
29.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | |||||
| min./maks. temp. | 13 / 28 °C | 13 / 30 °C | 14 / 27 °C | 12 / 25 °C | 11 / 26 °C |
| ilość godzin słonecznych | 15 h | 15 h | 11 h | 16 h | 14 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 800 m | 3 100 m | 3 100 m | 2 700 m | 3 300 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 16 °C | 27 °C | 23 °C | 15 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 500 m | 3 800 m | 3 800 m | 3 900 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 17 °C | 28 °C | 24 °C | 16 °C |
| prędkość wiatru | 0 km/h | 10 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 800 m | 3 900 m | 3 000 m | 3 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 18 °C | 26 °C | 22 °C | 14 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 400 m | 3 000 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 15 °C | 23 °C | 20 °C | 13 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 100 m | 3 300 m | 2 700 m | 3 200 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 14 °C | 25 °C | 21 °C | 14 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 3 200 m | 3 400 m | 3 300 m | 3 200 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar | kwi |
| 7 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 5 h | 3 h | 5 h | 7 h |
| 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 67 | 13 | 45 | 87 | 70 | 1 |
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 9 | 4 | 9 | 13 | 11 | 0 |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




