Hotel Zum Harzer Jodlermeister
5 Liczba ocen:
80 % Rekomendacja:
| Maks. wysokość: | 970 m |
| Min. wysokość: | 565 m |
| Wys. miejscowość: | 156 m |
| Wyciągi łącznie: | 5 |
| Gondole: | 1 |
| Krzesełka: | 1 |
| Orczyki: | 3 |
| Trasy łącznie: | 12 km |
|
Nartostrady:
|
10 km |
|
Nartostrady:
|
1 km |
|
Nartostrady:
|
1 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 1 km |
Hotel Zum Harzer Jodlermeister °°°
Podgląd
Położenie i wyposażenie
Przytulny Hotel Zum Harzer Jodlermeister położony jest w spokojnej okolicy w miejscowości Altenbrak, ok. 15 km od centrum Thale. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się ok. 150 m od obiektu. Bezpośrednio naprzeciwko hotelu biegnie znany, dobrze oznakowany szlak turystyczny Harzer-Hexen-Stieg. Teren narciarski Braunlage oddalony jest o ok. 25 km od hotelu.W hotelu znajduje się recepcja, Wi-Fi (za opłatą), serwis bagażowy, pokój śniadaniowy i restauracja, a także taras. Bezpłatne publiczne miejsca parkingowe znajdują się w odległości ok. 200 m od hotelu, płatne miejsca parkingowe dostępne są bezpośrednio przy hotelu.
Podczas pobytu można również uczestniczyć w wieczorach muzycznych z mistrzem jodłowania z Harzu, a także w wieczorach musicalowych i operetkowych (wg info. na miejscu).
Wyżywienie
W zależności od zarezerwowanego typu pokoju w cenę wliczony jest bufet śniadaniowy lub wyżywienie HB. Wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy oraz kolację. Dla młodszych gości dostępne jest specjalne menu dziecięce.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./noc
Opcjonalnie płatne na miejscu
- <
- Wi-Fi: 1,55 € /osob./pobyt
- Miejsca parkingowe przy obiekcie (dostępność ograniczona): 12,- € /noc
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć psy (10,- € /noc, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dojazd/mapa
- Kolej: Thale (w miejscowości)
- Przelot: Lipsk/Halle (ok. 130 km), Hanower (ok. 155 km)




