Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Opinie Klientów

Zakopane

35 Liczba ocen:

80 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,2
Teren narciarski 6,2
Informacje o terenie narciarskim
Kasprowy Wierch
Maks. wysokość: 1 987 m
Min. wysokość: 1 014 m
Wys. miejscowość: 833 m
Wyciągi łącznie: 4
Orczyki: 0
Krzesełka: 2
Gondole: 2
Trasy łącznie: 15 km
Nartostrady:
3 km
Nartostrady:
9 km
Nartostrady:
3 km
Plan nartostrad

Narty Zakopane - zimowa stolica Polski!

Zakopane

Zakopane leży w południowej części Polski na granicy ze Słowacją i jest oddalone od Krakowa o ok. 90 km. Południowa część miasta graniczy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Zakopane charakteryzuje się swoim unikatowym stylem. W mieście tym znajduje się bowiem wiele tradycyjnych drewnianych domków, wybudowanych jeszcze przez zachodniosłowiańskie plemię górali. Po wybudowaniu pierwszego hotelu na początku XX wieku coraz więcej osób zaczęło odwiedzać Zakopane w celach wypoczynkowych i wspinaczkowych.

W międzyczasie miasto to stało się rozpoznawalne daleko poza swoimi granicami i urosło do rangi największego kurortu sportów zimowych. Zakopane zyskało sławę także jako organizator licznych mistrzostw świata w narciarstwie, biatlonie czy też konkursach skoków narciarskich. Tutejsi mieszkańcy zapewniają swoim gościom dobrą obsługę i niepowtarzalną gościnność, co sprawia, że odwiedzający to miasto turyści w pełni mogą rozkoszować się swoim wypoczynkiem w tej wspaniałej okolicy.

Tatry

Tatry - małe pasmo górskie typu alpejskiego - tworzą naturalną granicę między Polską, a Słowacją. Tatry Wysokie będące częścią Tatr są najwyższym wzniesieniem Karpat Zachodnich i rozciągają się do dwóch trzecich na słowackim i do jednej trzeciej na polskim terenie. Ze swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami, stromymi szczytami, ostrymi skałami, głębokimi wąwozami i krystalicznie czystymi jeziorami należą Tatry Wysokie do najbardziej atrakcyjnej części Tatr. Ich znajdująca się po polskiej jak i po słowackiej stronie część została oficjalnie uznana za park narodowy i wpisana na listę rezerwatów biosfery UNESCO. Dolna i górna część gór pokryta jest sosnowymi lasami, kryjącymi w sobie bogatą faunę i florę.

Najwyższy szczyt polskich Tatr a zarazem polskich gór "Rysy" wznosi się na poziomie 2500 m nad poziomem morza. Liczne jeziora polodowcowe dopełniają piękna tego regionu górskiego. Kolejną atrakcją Tatr jest 360 jaskiń, wokół których krąży wiele legend i z czego 6 udostępnionych jest turystom do zwiedzania. Wszystkie jaskinie znajdują się w Dolinie Kościeliskiej i można do nich dotrzeć za pomocą szerokich szlaków turystycznych. Wysokie Tatry zachwycają nie tylko bogactwem natury, ale przekonują także idealnymi warunkami do uprawiania sportów zimowych. Powalające widoki, nienaruszona natura jak i również wspaniałe zjazdy i trasy dla narciarzy biegowych zapewniają urozmaiconą zabawę na nartach.

Dojazd Zakopane

  • Kolej: Zakopane (w miejscowości), Kraków (ok. 105 km)
  • Przelot: Poprad Tatry (Słowacja, ok. 70 km), Kraków (ok. 115 km), Katowice (ok. 195 km)

Obiekty w Zakopane

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Narty Zakopane

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex