Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Opinie Klientów

Meran

NOWY!

Na chwilę obecną brak opinii

Informacje o terenie narciarskim

Meran 2000

Maks. wysokość: 2 350 m
Min. wysokość: 1 680 m
Wys. miejscowość: 325 m
Wyciągi łącznie: 10
Orczyki: 3
Krzesełka: 5
Gondole: 2
Trasy łącznie: 40 km
Nartostrady:
12 km
Nartostrady:
25 km
Nartostrady:
3 km

Plan nartostrad

Narty Meran - kulturalna uczta i rozmaitość sportów zimowych!

Meraner Land

Na region narciarski wokół miejscowości Merano składa się aż 5 terenów narciarskich. Meraner Land ciągnie się od zachodniego, poprzez południowy, aż do wschodniego skraju Rezerwatu Przyrody Texelgruppe (wł. Gruppo di Tessa). Pasmo górskie Texelgruppe położone jest natomiast na południe od granicy z Tyrolem i przyciąga uwagę dzięki malowniczemu krajobrazowi usianemu trzytysięcznikami - najwyższy z nich to Roteck - 3337 m. Region Meraner Land jest bardzo różnorodny i oferuje zarówno wypoczynek dla rodziny, spragnionych romantyzmu oraz dla tych, którzy preferują całoroczną, sportową aktywności na lodowcu Schnalstaler Gletscher z trasami na wysokości do 3700 m. Szczególnie aktywność sportowa jest tutaj wysoko ceniona. Bowiem oprócz licznych nartostrad, fantastycznych tras do freeride'u, w regionie można skorzystać również z innych atrakcji: jazda na sankach, biegówki, wspinaczka na lodowej ścianie, spływ pontonem - to tylko niektóre propozycje! Ale również spragnieni odpoczynku i relaksu nie będą zawiedzenia. Malowniczy, zimowy krajobraz można podziwiać podczas przejażdżki saniami. Na odprężenie zaprasza również SPA "Therme Meran".

Meran to wspaniałe połączenie tętniącego życiem miasteczka (35 tys. mieszkańców) z malowniczym górskim pejzażem Tyrolu Południowego. W tej alpejskiej metropolii również poza stokiem można wspaniale spędzić czas m.in. w sklepach, podczas wieczornego programu animacyjnego, na wędrówkach, czy szalonej przejażdżce po naturalnym torze saneczkowym. Termy Meran, zaprojektowane przez miejskiego architekta Matteo Thun czekają na Państwa z wieloma basenami, obszernym kompleksem saun oraz strefą witalną.

Już cesarzowa Sisi była pod wrażeniem miejscowości Meran. O licznych odwiedzinach monarchini przypomina dziś pomnik w parku położonym za promenadą "Sommerprommenade".

Natomiast zimą obowiązkowo trzeba wybrać się tu w góry. Na pewno nie będą Państwo żałować, gdyż trasy narciarskie tego regionu gwarantują wspaniałą zabawę na śniegu z całą rodziną