Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Informacje dot. regionu narciarskiego

Skirama Dolomiti

Maks. wysokość: 3 016 m
Min. wysokość: 800 m
Wyciągi łącznie: 145
Orczyki: 26
Krzesełka: 95
Gondole: 24
Trasy łącznie: 368 km
Nartostrady:
150 km
Nartostrady:
218 km
Nartostrady:
48 km

Region narciarski Skirama Dolomiti

Karnet narciarski „Combi 5+1” obowiązuje 5 dni na wszystkich trasach terenu narciarskiego Paganella oraz 1 dzień na jednym z terenów wchodzących w skład Skirama Dolomiti, np. Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale, Pejo, Monte Bondone lub Folgaria.

Teren narciarski wokół Madonny di Campiglio rozciąga się na wysokość 2550 m, obejmuje łącznie 50 km tras narciarskich, które połączone są 19 wyciągami. Większość wyciągów odjeżdża z centrum, a łatwe i średnio-trudne trasy przypadną do gustu przede wszystkim początkującym i tym którzy lubią jazdę rekreacyjna. Ale również zaawansowani narciarze znajdą tutaj coś dla siebie: znana trasa FIS-u „3-Tre”, na której odbywały się mistrzostwa świata w slalomie mężczyzn, a także „Spinale Direttissima” na Monte Spinale zatroszczą się o dużą dawkę adrenaliny!

Teren narciarski Folgarida-Marilleva to 62 km tras oraz 26 nowoczesnych wyciągów i urządzeń naśnieżających na wysokości pomiędzy 1300 i 2180 m. Na tym terenie przeważają łatwe i średnio-trudne trasy. Nie brakuje jednak także czarnych nartostrad takich jak „Nera Folgarida” o długości 1,8 km.

W rejonie Folgarida tereny Costa Francolini, Fondo Piccolo, Fondo Grande, Malga Ortesino, Serrada i Fiorentini z Lavarone tworzą karuzelę narciarską na wysokości między 1150 i 1850 m, która łączy się z kolei z terenem narciarskim Florentini i umożliwia korzystanie z 31 wyciągów i 102 km tras. Na terenie przeważają trasy o średnim poziomie zaawansowania. Jednak początkujący oraz profesjonaliści również znajdą tutaj dla siebie ciekawe tereny. Trasa Cima Sommo Alto - Costa (Emozioni) ma długość 2,5 km i różnicę wysokości 400 m. Jest to najdłuższa trasa tego terenu i doskonale nadaje się dla początkujących. Fondo Grande natomiast (Martinella Nord) obowiązuje jako najtrudniejsza trasa. Na długości 1,5 km nawet doświadczeni narciarze poczują tutaj szybsze bicie serca.

Pinzolo to niewielki, ale bardzo ciekawy teren, który polecamy rodzinom z dziećmi. Wokół Doss del Sabion do dyspozycji narciarzy jest łącznie 32 km tras i 10 wyciągów na wysokości pomiędzy 800 i 2100 m. Przeważają łatwe i średnio-trudne trasy. Dla dzieci organizowany jest specjalny program.

W Monte Bondone natomiast można poruszać się na wysokości 1184 - 2090 m. Do dyspozycji turystów jest 20 km nartostrad i 6 wyciągów. Cały teren może być sztucznie naśnieżany. Urozmaicone trasy stanowią nie lada gratkę zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.

Skirama Dolomiti to najwyższy teren narciarski, w którym 100 km nartostrad wokoło Passo Tonale rozciąga się na wysokości ponad 3000 m.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Obiekty w regionie Paganella

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Region narciarski Paganella
Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.