Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Informacje o terenie narciarskim
Grandvalira
Maks. wysokość: 2 640 m
Min. wysokość: 1 710 m
Wys. miejscowość: 1 050 m
Wyciągi łącznie: 71
Orczyki: 37
Krzesełka: 28
Gondole: 6
Trasy łącznie: 210 km
Nartostrady:
100 km
Nartostrady:
77 km
Nartostrady:
33 km
Opinie Klientów

Centric Atiram Hotel (BB)

NOWY!

Na chwilę obecną brak opinii

Teren narciarski Grandvalira

Teren narciarski Grandvalira

Z karnetem "Grandvalira" mają państwo do dyspozycji 71 wyciągów i 210 km tras narciarskich. Największy teren narciarski w Europie poza Alpami składa się z terenów Pas de la Casa/ Grau Roig oraz Soldeu/ El Tarter. Wyciąg do terenu narciarskiego znajduje się w oddalonym o ok. 7 km Encamp. Stąd dostaną się Państwo kolejką kabinową "Funicamp" bezpośrednio na górę. Dzięki różnorodności tras każdy znajdzie coś dla siebie na 100 km niebieskich nartostrad, 77 km czerwonych lub 33 km czarnych. Nowoczesne wyciągi zapewniają dobry dojazd na pojedyncze zjazdy. Ze względu na położenie do 2640 m oraz wilgotne powietrze znad Atlantyku teren Grandvalira ma świetne warunki śniegowe. Dodatkowo gwarancję śniegu zapewnia ponad 1000 armatek śnieżnych, które naśnieżają ok. 65 % nartostrad. Wytrawni narciarze powinni wypróbować swoich sił na trasie Tosa de la Llosanda o długości prawie 6 km i z różnicą wysokości 850 m, natomiast amatorzy mocnych wrażeń cenią sobie trasę Gaig w Canillo o długości 1,3 km i ze spadkiem wysokości o 450 m. Freestylerzy oraz fani jazdy na nartach po zmroku również będą zadowoleni z oferty tego terenu narciarskiego. Od lutego 2019 dzięki karnetowi narciarskiemu Grandvalira można korzystać również z terenu Ordino Arcalís z kolejnych 30 km tras i 15 wyciągów.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Andorra la Vella

Korzystne ceny posiłków i napojów przyciągają młodych fanów sportów zimowych z Hiszpanii i Francji. Przy stacjach dolnych terenu narciarskiego Grandvalira znajdą Państwo liczne bary, także na samym terenie narciarskim znajduje się wiele obiektów gastronomicznych. W stolicy Andorra la Vella dostępna jest bogata oferta klubów czynnych do późnych godzin nocnych. Osoby ceniące spokój zainteresują się licznymi możliwościami spędzania dnia w ekskluzywnych restauracjach i centrach wellness.Ponadto na terenie narciarskim mają Państwo wybór dalszych atrakcji, min. jazda zaprzągiem z psami, wędrówki w rakietach śnieżnych lub wypraw snowbike'm.

Snowpark: Snowpark Xavi Andorra la Vella

Dla fanów freestyle'u Grandvalira jest prawdziwym doskonałym celem podróży. Teren narciarski oferuje 3 snowparki i odcinek do boardercrossu. Snowpark Xavi w Grau Roig dysponuje kilkoma lines o różnych poziomach trudności, a także wyciągiem krzesełkowym "Xavi". W snowparku El Tarter znajduje się Freestyle Academy, z której pomocą freestylerzy mogą ulepszyć swoje umiejętności i nauczyć nowych tricków. Po zmroku mogą Państwo dalej szaleć do późnego wieczoru w Sunset Park Peretol z własnym wyciągiem orczykowym.

Czy teren narciarski Grandvalira nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Andora

Eksperci testują: Grandvalira

W skład testu dotyczącego Grandvalira wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,4 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking