Hotel Paris (tylko dla dorosłych)
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 640 m |
| Min. wysokość: | 1 710 m |
| Wys. miejscowość: | 1 300 m |
| Wyciągi łącznie: | 66 |
| Gondole: | 6 |
| Krzesełka: | 28 |
| Orczyki: | 32 |
| Trasy łącznie: | 215 km |
|
Nartostrady:
|
100 km |
|
Nartostrady:
|
82 km |
|
Nartostrady:
|
33 km |
Hotel Paris (tylko dla dorosłych) ***
Podgląd
Położenie
3-gwiazdkowy Hotel Paris leży bezpośrednio w centrum Encamp. Wyciąg Funicamp do terenu narciarskiego Grandvalira znajduje się w odległości ok. 1 km.Wyposażenie
W przytulnym obiekcie znajduje się recepcja, winda, bezpłatne Wi-Fi, pokój telewizyjny, taras, bar i restauracja. Garaż (za opłatą) jest w ograniczonej dostępności.Wyżywienie
W cenę pobytu wliczony jest bufet śniadaniowy. Na miejscu mogą Państwo zamówić obiad i kolację.Rodzaj zakwaterowania
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Pralnia
- Garaż (ograniczona dostępność)
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć zwierzęta domowe (6,- € /dzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Dziecko urodzone w 2013 r. i młodsze nie otrzymują własnego vouchera na karnet narciarski. Na korzystanie z wyciągów należy zakupić na miejscu w kasie wyciągu karnet dla dzieci.
- Seniorzy po 65 roku życia nie otrzymują voucheru na karnet narciarski. Osoby w wieku 65-69 lat mogą zakupić na miejscu w kasie wyciągu karnet narciarski 30,- € / dzień, a osoby od 70 roku życia otrzymują w kasie wyciągu bezpłatny karnet.
- Hotel jest przeznaczony tylko dla dorosłych: wiek minimalny to 18 lat.
- W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dojazd/mapa
- Kolej: L'Hospitalet Près l'Andorre (ok. 25 km), La Tour de Carol (ok. 40 km)
- Przelot: Tuluza (ok. 180 km), Barcelona (ok. 205 km)




