Opinie Klientów

Bad Kleinkirchheim

132 Liczba ocen:

93 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,7
Teren narciarski 8,4
Plan nartostrad
Informacje o terenie narciarskim
Bad Kleinkirchheim - St. Oswald
Maks. wysokość: 2 055 m
Min. wysokość: 1 100 m
Wys. miejscowość: 1 087 m
Wyciągi łącznie: 24
Orczyki: 13
Krzesełka: 7
Gondole: 4
Trasy łącznie: 103 km
Nartostrady:
18 km
Nartostrady:
77 km
Nartostrady:
8 km

Narty Bad Kleinkirchheim - sporty zimowe i wellness!

Bad Kleinkirchheim

W rozpadlinie Alp Gurktalskich, pomiędzy Gurktal a jeziorem Millstätter See, na wysokości ok. 1100 m. znajduje się tętniące życiem miasteczko Bad Kleinkirchenheim. Położone jest ono w sąsiedztwie St. Oswald. Bad Kleinkirchenheim to nie tylko miejscowość uzdrowiskowa, ale również malownicze miejsce należące do najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Austrii. Już od roku 1978 odbywają się tutaj zawody pucharu świata w narciarstwie. Zapraszamy na pełen relaksu urlop w otoczeniu przepięknej przyrody.

Tutaj mogą Państwo skosztować regionalnych smakołyków i szusować po urozmaiconych nartostradach tego regionu narciarskiego. Przy blasku słońca, w otoczeniu ośnieżonych szczytów i na tle błękitnego nieba serce niejednego narciarza zabije mocniej. Nowoczesne termy, dzięki którym Bad Kleinkirchheim zyskał sobie miano alpejskiego centrum wellness, będą miłym uzupełnieniem dnia spędzonego na stoku. Z karnetem narciarskim mają Państwo wybór pomiędzy jednym dniem na stoku lub w termach Römerbad - karnet ważny jest w ciągu dnia albo na wyciągi albo na termy.

Nockberge

Park Narodowy Nockberg jest położony w Karyntii, na południu Austrii. Na przestrzeni 184 km² spotykają się tutaj najstarsza w Europie formacja gór środkowych oraz zapierająca dech w piersiach fauna i flora. Chociaż tradycja odgrywa w tym regionie bardzo ważną rolę, jednocześnie jest on otwarty na zmiany. Dla fanów zimowego szaleństwa Nockberg to nie tylko strefa wellness ale również fantastyczny region sportowy na wysokości od 1078 do 2055 metrów! Odwiedzający mogą skorzystać tu nie tylko z rozbudowanej sieć wyciągów i stoków, ale również z szerokiej oferty après-ski. Także fani narciarstwa biegowego nie będą narzekać na nudę. W Nockberg czekają na nich niezliczone trasy biegowe z przepiękna górską panoramą.

Dojazd Bad Kleinkirchheim

  • Kolej: Spittal/Millstätter See (ok. 30 km)
  • Przelot: Klagenfurt (ok. 55 km), Lublana (ok. 110 km), Salzburg (ok. 175 km)

Obiekty w Bad Kleinkirchheim

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Narty Bad Kleinkirchheim

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter