Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Opinie Klientów

Bad Kleinkirchheim

113 Liczba ocen:

92 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,7
Teren narciarski 8,4

Teren narciarski Bad Kleinkirchheim - St. Oswald

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 055 m Gondole: 4
Min. wysokość: 1 100 m Trasy łącznie: 103 km
Wys. miejscowość: 1 087 m
Nartostrady:
18 km
Wyciągi łącznie: 24
Nartostrady:
77 km
Orczyki: 13
Nartostrady:
8 km
Krzesełka: 7

Teren narciarski Bad Kleinkirchheim - St. Oswald

W Bad Kleinkirchheim/St. Oswald dostępne są 103 km nartostrad i 24 wyciągów na wysokości od 1100 do 2055 m. Na szczytach Kaiserburg (2055 m), Nockalm (1870 m) i Brunnach (1908 m) szerokie stoki gwarantują wystarczającą ilość miejsca zarówno dla narciarzy jak i dla snowboardzistów. Specjalnie dla wielbicieli snowboardu i jazdy freestyle przy wyciągu Kaiserburgbahn znajduje się trasa do boarder crossu, a w okolicy wyciągu Muldelift i Hirschsprunglift stok do jazdy w głębokim śniegu oraz teren narciarski dla freeriderów.

Mniej doświadczeni narciarze znajdą coś dla siebie na Nockberg powyżej St. Oswald. Szerokie i dobrze przygotowane trasy doskonale nadają się do jazdy stylem carvingowym. Zaawansowani narciarze mogą spróbować swoich sił i podjąć sportowe wyzwanie zjeżdżając trasą mistrzowską Klammer - trasy o długości 3,2 km nazwanej tak na cześć byłego mistrza świata i mistrza olimpijskiego Franza Klammera.

Teren narciarski oferuje swoim gościom dostęp do Wi-Fi na wszystkich dolnych stacjach i w termach na stokach.

Z karnetem narciarskim mają Państwo wybór pomiędzy jednym dniem na stoku lub w termach Römerbad - karnet ważny jest w ciągu dnia albo na wyciągi albo na termy.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Nocna jazda na nartach Bad Kleinkirchheim

Dla fanów jazdy na nartach i snowboardzie, którzy nie chcą jazdy skończyć po południu, teren narciarski Bad Kleinkirchheim/St. Oswald oferuje ciekawą ofertę nocnej jazdy na nartach. W każdy czwartek w godz. 19:00 – 21:00 w St. Oswald można spróbować nocnej jazdy przy wyciągu Sonnleitenlift. Nocna jazda na nartach jest możliwa na ok. 400 m oświetlonego stoku dla dużych i małych, którzy lubią szusować i mają jeszcze dość energii do jazdy w świetle księżyca. Przy sztucznym oświetleniu białe szczyty wyglądają szczególnie urokliwie.

Après-ski Bad Kleinkirchheim

Połączenie typowej dla mieszkańców Karyntii gościnności i romantyki w Bad Kleinkirchheim przyciągną niejednego narciarza. Warte odwiedzenia są między innymi: taras słoneczny „Nock In” w St. Oswald i tradycyjna gospoda „Zum Weltcup Poldl”, gdzie można przygotować się na pełen wrażeń wieczór w jednym z licznych barów na stoku lub w lubianym przez snowboardzistów „Sundowner”.

Hasło „Ze stoku do term” nabiera w Bad Kleinkirchheim szczególnego znaczenia. Wellness odgrywa tu tak ważną rolę, iż miejscowość Bad Kleinkirchheim została uhonorowana jako pierwsza alpejska miejscowość wellness. Termy Römerbad są położone u stóp Kaiserburg. W wodzie ze źródeł mineralnych z Nockbergen o temperaturze 34 °C można zrelaksować się i nabrać sił.

Dla tych, którzy jednak wolą wysiłek fizyczny, proponujemy wędrówki w rakietach śnieżnych, przejażdżki końskim zaprzęgiem, czy jazdę na sankach na jednym z czterech odstępnych w okolicy torze saneczkowym. W okolicy Parku Zdrojowego i hali tenisowej dostępne są także lodowiska, a przy arenie sportowej można pograć w curling. Przez przepiękny krajobraz prowadzi 60 km tras do zimowych wędrówek.

Snowpark: Snowpark Bad Kleinkirchheim Bad Kleinkirchheim

Na korzyść terenu narciarskiego Bad Kleinkirchheim przemawiają nie tylko nartostrady, ale również tamtejszy snowpark, który spełni oczekiwania wszystkich fanów freestyle. Park został niedawno otworzony i jako jedyny reprezentant znanej na arenie europejskiej marki "QParks" w Karyntii, już odnosi duże sukcesy! Również Państwo chcą poczuć tą niepowtarzalną atmosferę dobrej zabawy? Nie ma co zwlekać! W parku dostępny jest wyciąg orczykowy, więc nie trzeba tracić czasu, czekając w kolejce.

Do dyspozycji są elementy typu box, rail, tube i skocznie do 10 m. Ten raj na ziemi dla wszystkich fanów dobrej zabawy jest kreowany przez grupę doświadczonych shaperów i gwarantuje wszystkim snowboardzistom niezapomniane przeżycia.

Na terenie narciarskim znajduje się również kidsslope (obok wyciągu Sonnleitenlift w St. Oswald), który jest optymalny dla młodszego i starszego rodzeństwa.

Czy teren narciarski Bad Kleinkirchheim - St. Oswald nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria

Eksperci testują: Bad Kleinkirchheim - St. Oswald

W skład testu dotyczącego Bad Kleinkirchheim - St. Oswald wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(3,8 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Bad Kleinkirchheim

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Bad Kleinkirchheim

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex