Opinie Klientów

Gasteinertal - Ski amadé

1 750 Liczba ocen:

93 % Rekomendacja:

Miejscowości 8,6
Tereny narciarskie 8,8

Region narciarski Ski amadé

Informacje dot. regionu narciarskiego
Maks. wysokość: 2 700 m Trasy łącznie: 760 km
Min. wysokość: 600 m
Nartostrady:
275 km
Wyciągi łącznie: 270
Nartostrady:
390 km
Orczyki: 133
Nartostrady:
95 km
Krzesełka: 90
Gondole: 47
Z karnetem narciarskim "Ski amadé" stoi dla Państwa otworem ponad 760 km tras narciarskich i około 270 wyciągów, dające wymarzone warunki do uprawiania sportów narciarskich w Ziemi Salzburskiej. Zaczynając od karuzeli narciarskiej przy Schladming, Ramsau i przy terenach Salzburger Sportwelt poprzez masyw górski Hochkönig i dolinę Großarltal aż po dolinę Gasteiner Tal, mogą Państwo korzystać z największego terenu narciarskiego świata wedle upodobań.

Poczynając od łagodnych zjazdów dla początkujących narciarzy czy całych rodzin, do stromych stoków dla wprawionych czy też tras dla wielbicieli natury - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Komu nie wystarczy szusowanie w dzień, ten może wybrać się wieczorem na oświetlone stoki w Flachau, Bad Gastein czy Schladming.

Snowboardziści mogą wyszaleć się tutaj w snowparkach z różnymi przeszkodami typu halfpipe, quarterpipe czy boardercross. Oferta zimowa i przyjemności narciarskie Ski amadé są nieograniczone!

Chcą Państwo podzielić się wrażeniami z dni spędzonych na nartach z przyjaciółmi i rodziną? To nie problem! Sieć składająca się z 400 Wi-Fi hotspots rozciąga się ponad terenem Ski amadé. W ten sposób mają Państwo nieskomplikowany i bezpłatny dostęp do internetu w funparkach, przy stacjach kolejki i w chatach, co ułatwi Państwu natychmiastowe przesłanie zrobionych zdjęć. W strefie alpejskiej to najszersza oferta tego typu.

Dzięki bezpłatnemu dostępowi do Wi-Fi można również skorzystać ze Ski Amadé Guide na smartfonie. Aplikacja jest świetnym narzędziem dającym dostęp nie tylko do tras narciarskich, kolejek, wyciągów, bacówek i obiektów noclegowych, jednak również do śledzenia znajomych, dzięki czemu w łatwy sposób można się łatwo znaleźć na stoku. Z jej pomocą można również doskonale zaplanować dzień na stoku i zapisać przebytą trasę, różnicę wysokości i prędkość.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Miejscowości Gasteinertal - Ski amadé

Mapa Powiększ

miejscowość Obiekty
17
17
6

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter