Opinie Klientów

Stubaital

886 Liczba ocen:

94 % Rekomendacja:

Miejscowości 8,6
Tereny narciarskie 9,2

Region narciarski Stubai Skipass

Informacje dot. regionu narciarskiego
Maks. wysokość: 3 210 m Trasy łącznie: 95 km
Min. wysokość: 960 m
Nartostrady:
36 km
Wyciągi łącznie: 48
Nartostrady:
28 km
Orczyki: 28
Nartostrady:
31 km
Krzesełka: 10 Trasy do skialpinizmu: 5 km
Gondole: 10
Karnet narciarski Stubai Skipass obejmuje 4 tereny narciarskie Stubaier Gletscher, Skizentrum Schlick 2000, Serles i Elfer. Łącznie zapewnia to 95 km różnorodnych tras na wysokości 960 - 3210 m - wyważona ilość niebieskich, czerwonych i czarnych. Wszystkie cztery tereny położone są bezpośrednio w Stubaital.


Dolina Stubaital zalicza się do najpiękniejszych wysokogórskich dolin w Tyrolu. Przede wszystkim lodowiec Stubaier Gletscher z doskonałymi nartostradami, funparkiem, trasami do jazdy w głębokim śniegu i trasami wyścigowymi sprawia, że region ten jest naprawdę wyjątkowy! Zapraszamy więc na białe szaleństwo!

Dzięki doskonałej mieszance łatwych i trudnych nartostrad, zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze znajdą tutaj coś dla siebie.

Koronacją dnia na stoku będzie z pewnością 10-kilometrowa nartostrada do doliny. Na trasie 22-Daunhill znajduje się największe pochylenie terenu o wartości 60% - czysta adrenalina! O dobre samopoczucie snowboardzistów i fanów freeride'u zatroszczą się natomiast 2 snowparki funpark na lodowcu Stubaier Gletscher i w Schlick 2000.
Plan nartostrad Stubai Skipass
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Miejscowości Stubaital

Mapa Powiększ

miejscowość Obiekty
5
10
0

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter