Opinie Klientów

Neustift

768 Liczba ocen:

94 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,5
Teren narciarski 9,2
Informacje o terenie narciarskim
Stubaier Gletscher
Maks. wysokość: 3 212 m
Min. wysokość: 1 750 m
Wys. miejscowość: 994 m
Wyciągi łącznie: 26
Orczyki: 14
Krzesełka: 7
Gondole: 5
Trasy łącznie: 65 km
Nartostrady:
25 km
Nartostrady:
15 km
Nartostrady:
25 km

Narty Neustift - królestwo śniegu i zabawy!

Neustift

W samym sercu Doliny Stubai leży kurort narciarski Neustift. Wyciągi Elferlifte, centrum narciarskie Schlick 2000 w Fulpmes oraz bliskość lodowca Stubaier Gletscher ze świetnie przygotowanymi trasami, możliwością jazdy w głębokim śniegu, funparkiem i trasą wyścigową czynią z Neustift „eldorado sportów zimowych“!

Także po narciarskich eskapadach mogą Państwo skorzystać z pierwszorzędnej oferty Neustift: liczne bary après-ski, puby i dyskoteki zapraszają do zabawy. W centrum rekreacyjno-sportowym z basenem i sauną można się zrelaksować, a w przytulnych kawiarniach i restauracjach mogą Państwo rozkoszować się kuchnią tyrolską. Dodatkowo centrum to dysponuje lodowiskiem i kręgielniami, co zadba o różnorodną rozwywkę również pod dniu na stoku.

Stubaital

Urlop w Dolinie Stubaital to gwarancja śniegu i dobrej zabawy. Dolina należy do najpiękniejszych wysoko położonych dolin Tyrolu, gdzie nowoczesność i tradycja wspaniale się uzupełniają. W tym największym regionie lodowcowym Austrii, w którym panują doskonałe warunki atmosferyczne, istnieją wprost nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku na 65 km nartostradach na wysokości aż do 3 210 m. Do dyspozycji narciarzy biegowych jest wysoko położona 2 km trasa biegowa. Inne atrakcje w tym regionie to ściana do wspinaczki lodowej, wędrówki i wyprawy górskie. W Stubaital czeka na Państwa również bogata oferta après-ski!

Dojazd Neustift

  • Kolej: Innsbruck (ok. 25 km)
  • Przelot: Innsbruck (ok. 25 km), Salzburg (ok. 175 km), Monachium (ok. 225 km)

Artykuł o Neustift

wszystkie artykuły

Obiekty w Neustift

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Narty Neustift

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter