Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Award
Opinie Klientów

Fendels

28 Liczba ocen:

96 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,7
Teren narciarski 8,4
Informacje o terenie narciarskim
Lodowiec Kaunertal - Fendels
Maks. wysokość: 3 113 m
Min. wysokość: 1 325 m
Wys. miejscowość: 1 352 m
Wyciągi łącznie: 13
Orczyki: 6
Krzesełka: 3
Gondole: 4
Trasy łącznie: 34 km
Nartostrady:
21 km
Nartostrady:
9 km
Nartostrady:
4 km
Trasy do skialpinizmu: 36 km

Teren narciarski Lodowiec Kaunertal - Fendels

Teren narciarski Lodowiec Kaunertal - Fendels

Karnet narciarski „Kaunertaler Gletscher - Fendels” zapewnia dostęp do dwóch terenów narciarskich i nartostrad o łącznej długości ok. 34 km. 13 wyciągów zapewnia wygodny dojazd na stoki. Do wyboru mają Państwo przyjazny dla rodzin teren narciarski Fendels z 11 km nartostrad oraz teren przy lodowcu Kaunertal z trasami o długości 23 km i licznymi atrakcjami dla amatorów freeride.

Początkujący będą szczególnie zadowoleni z tras o niskim i średnim poziomie trudności, natomiast dzieci mogą się wyszaleć w miejscowym Bibiland. Szczególnie urokliwa jest trasa prowadząca do doliny przebiegająca pośród lasów modrzewiowych. Kolejka Planggerlift dowiezie wytrawnych narciarzy do bardziej wymagających stoków. Raz w tygodniu można poszaleć na nartach aż do wieczora.

Lodowiec Kaunertal gwarantuje białe szaleństwo na wysokości od 2180-3108 m. Dojazd autobusem do granicy 2750 m możliwy jest dzięki najwyżej położonemu przystankowi dla narciarzy w Austrii. Teren narciarski przy lodowcu słynie ze szczególnie szerokich i stosunkowo płaskich tras. Amatorzy freestyle znajdą tu snowpark położony na wysokości 2990 m, natomiast fani freeride zadowolą się 30. km niewytyczonych tras. Bezpłatny dostęp do Wi-Fi mają Państwo zarówno tutaj, jak i w restauracji.NOWOŚĆ: Dwa wyciągi Weißseeferner zostały zastąpione przez kolejkę linową Falginjoch. W ten sposób na szczyt o tej samej nazwie można dostać się bez barier i z najwyższym komfortem. Kolejka linowa została zaprojektowana jako pokazowa kolejka linowa i oferuje ekscytujący wgląd w technologię kolejki linowej poprzez liczne elementy szklane.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Nocna jazda na nartach Fendels

Nocna jazda na nartach odbywa się w dolinie Kaunertal nie przy lodowcu Kaunertaler Gletscher. Sąsiedni rodzinny teren narciarski Fendels jest centrum nocnej jazdy na nartach regionu. Teren narciarski umożliwiający nocną jazdę na nartach czynny jest dla dużych i małych w każdy czwartek i zaprasza do jazdy. Oświetlony jest zjazd nordabfahrt w godz. 19:00 - 22:00. Ta 2,5 km czerwona trasa z Sattelboden do dolnej stacji wyciągu należy w całości do wielbicieli nocnej jazdy na nartach. Po jeździe warto wybrać się na odpoczynek na przykład do "All-you-can-eat-Bauernschmaus", lokalu, który ma wielu fanów. Oprócz stoku do nocnej jazdy na nartach oświetlony jest również 4,5 km tor saneczkowy. Do nocnej jazdy na nartach należy nabyć na miejscu stosowne karnety narciarskie.

Après-ski Fendels

Po szaleństwach na stoku można przyjemnie zakończyć dzień w 'barze pod parasolką' Weißsee. Trasa w dół lodowca prowadzi do Feichten, gdzie ulubionym miejscem spotkań snowboardzistów i młodzieży jest KIWI (Kirchenwirt). Na parkingu przy stacji kolejki Fendels również znajdą Państwo bar z dobrą muzyką i przyjazną atmosferą. Okazję do spróbowania tyrolskich przysmaków dają natomiast liczne gospody i restauracje.

Doskonałym uzupełnieniem tego programu są cotygodniowe nocne wyprawy na sankach lub nartach, jazda na łyżwach i gra w hokeja. Alternatywą może być podziwianie przyrody podczas wypraw w rakietach śnieżnych.

Snowpark: Snowpark Kaunertal Fendels

Mają Państwo ochotę na wyjątkowe przeżycia w dziedzinie freestylu i najnowsze przeszkody? Na możliwość skorzystania w snowparku z różnych poziomów trudności? W takim wypadku, polecamy "Snowpark Kaunertal"! Od jesieni 2018 można odwiedzić nowy snowpark "The Nature Run". Prowadzi on z górnej stacji wyciągu Karlesjochbahn różnymi ścieżkami z powrotem do gondoli.

Przeróżne kickery i obstacleliny można między sobą łatwo kombinować, a nowicjusze mogą skorzystać z minishreds z łatwymi jibami, gdzie oferowane są najlepsze możliwości postawienia pierwszych kroków i jednocześnie przyjrzenia się profesjonalnym snowboardzistom i ich sztuczkom.

Liczne trasy przejazdu z ponad 20 różnymi elementami przeszkód przyśpieszą bicie serca każdego freestylowca. Odcinki pro-, medium- & easy-kicker, hips, 6 m wallride, jib line z 16 elementami "back2back" aż do "snake run" z pewnością ucieszą każdego fana deski. Na Kaunertaler Gletscher freestylowa zabawa trwa nawet dłużej niż na innych terenach narciarskich: legendarne "Spring Classics" oferują jeszcze w kwietniu i w maju możliwość szusowania co nie miara.

A ci którzy chcą się znajomym pochwalić swoimi wyczynami, mają możliwość skorzystania z bezpłatnego Wi-Fi na terenie parku.
Aby powiększyć, proszę kliknąć w "Plan"!

Czy teren narciarski Lodowiec Kaunertal - Fendels nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria

Eksperci testują: Lodowiec Kaunertal - Fendels

W skład testu dotyczącego Lodowiec Kaunertal - Fendels wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(3,7 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Fendels

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Fendels

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex