Apartamenty Kolmblick
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 500 m |
| Min. wysokość: | 580 m |
| Wys. miejscowość: | 1 247 m |
| Wyciągi łącznie: | 49 |
| Gondole: | 15 |
| Krzesełka: | 19 |
| Orczyki: | 15 |
| Trasy łącznie: | 150 km |
|
Nartostrady:
|
50 km |
|
Nartostrady:
|
88 km |
|
Nartostrady:
|
12 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 3 km |
Apartamenty Kolmblick °°°.
Podgląd
Położenie
Przyjazne rodzinie apartamenty Kolmblick znajdują się ok. 600 metrów od centrum Gerlos z najbliższymi obiektami handlowymi. Teren narciarski znajduje się w odległości ok. 1,2 km. Przystanek autobusu dla narciarzy oddalony jest o ok. 150 metrów.Wyposażenie
Do wyposażenia należą recepcja, sauna, przechowalnia nart i butów oraz miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,60 € za osob./noc
- Kaucja: 300,- € /apart.
- Keycard: 2,- €
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć zwierzęta domowe (ok. 10 € /zwierze /dzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Wskazówki dotyczące przyjazdu
- Zaplanuj trasę z Google Maps.
Dojazd Gerlos
- Kolej: Zell am Ziller (ok. 20 km), Jenbach (ok. 45 km)
- Przelot: Innsbruck (ok. 85 km), Salzburg (ok. 160 km), Monachium (ok. 195 km)




