Opinie Klientów

Hintertux

23 Liczba ocen:

91 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,5
Teren narciarski 9,8

Region narciarski Zillertaler Superskipass

Informacje dot. regionu narciarskiego
Maks. wysokość: 3 250 m Trasy łącznie: 506 km
Min. wysokość: 630 m
Nartostrady:
171 km
Wyciągi łącznie: 180
Nartostrady:
274 km
Orczyki: 76
Nartostrady:
61 km
Krzesełka: 60 Trasy do skialpinizmu: 36 km
Gondole: 44
Z karnetem narciarskim „Zillertaler Superskipass” mają Państwo wybór nartostrad o łącznej długości 542 km (w tym trasy do skialpinizmu i snowpark) na terenach narciarskich Zillertal Arena, przy wyciągach w Mayrhofen, w Ski & Gletscherwelt Zillertal 3000, jak również na terenie narciarskim Hochzillertal – Hochfügen – Spieljoch i Wildkogel-Arena w Bramberg. Tereny te połączone są bezpłatnym autobusem i pociągiem. Oprócz licznych terenów dla fanów freeridu i snowparków czekają na Państwa pierwszorzędne trasy narciarskie!

Zillertal Arena jest najlepiej wyposażonym terenem narciarskim jeśli chodzi o łącza Wi-Fi: tutaj mają Państwo dostęp do wielu bezpłatnych hotspotów Wi-Fi, co umożliwia bezpośredni kontakt z przyjaciółmi i znajomymi i możliwość poinformowania się o warunkach pogodowych i śniegowych. Szczególnie wygodna jest jednorazowa rejestracja i szybki dostęp bez hasła.

Jako szczególną atrakcję polecamy wycieczkę na lodowiec Hintertuxer Gletscher (lodowiec w cenie). Dzięki swojej wysokości i wymagającym stokom lodowiec ten zaliczany jest do najlepszych lodowców Alp. Na wysokości 3250 m rozpościera się zapierający dech w piersiach widok, a ze szczytu prowadzi do doliny trasa o długości 12 km! 4-osobowy wyciąg krzesełkowy Tuxerjoch kursuje na lodowiec Hintertuxer Gletscher. Wyciąg posiada podgrzewane kanapy. Do wyciągu prowadzą wygodne, ruchome schody.
Plan nartostrad Zillertaler Superskipass
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Obiekty w Hintertux

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Region narciarski Hintertux

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter