Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Award
Opinie Klientów

Mörtschach

249 Liczba ocen:

98 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,2
Teren narciarski 9,0

Teren narciarski Großglockner-Heiligenblut

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 989 m Gondole: 4
Min. wysokość: 1 301 m Trasy łącznie: 55 km
Wys. miejscowość: 950 m
Nartostrady:
20 km
Wyciągi łącznie: 12
Nartostrady:
34 km
Orczyki: 7
Nartostrady:
1 km
Krzesełka: 1 Trasy do skialpinizmu: 10 km

Teren narciarski Großglockner-Heiligenblut

Z karnetem narciarskim "Großglockner" mają Państwo do dyspozycji 55 km nartostrad, na których panują doskonałe warunki do jazdy z 13 wyciągami na wysokości pomiędzy 1301 i 2989 m. Tu, u podnóża najwyższej góry Austrii (3798 m) w obliczu zapierającej dech w piersiach górskiej panoramy, na przeważająco średnio-trudnych nartostradach amatorzy sportów zimowych będą zachwyceni!

Dla początkujących narciarzy perfekcyjnie nadającymi się stokami będą szerokie nartostrady przy stacji Fleissalm. Natomiast stroma trasa zaczynająca się od szczytu Schareck a kończąca się na stacji Fallbichl będzie nawet dla zaawansowanych nie lada wyzwaniem.

Teren narciarski Grossglockner-Heiligenblut to nie tylko doskonała propozycja dla poszukujących jak najlepszych nartostrad, ale również odpowiednie miejsce dla fanów jazdy freestyle. Parki z niewielką ilością przeszkód należą już do przeszłości. Z rosnącą liczbą sportowców uprawiających freestyle wzrastają również wymagania! Sprostać im będzie mogła z pewnością "Freeride Arena" przy Großglockner. Park jest usytuowany pomiędzy Gjaidtroghöhe (2989 m) a Bergdorf Heiligenblut. Dzięki temu na powierzchni ok. 15 km² można szlifować swoje tricki zarówno w górnej części, jak i w "dolinie" parku. Jeżeli chcą Państwo jednak odpocząć od tak wielu wrażeń, warto wybrać się na romantyczną przejażdżkę przez Park Narodowy Wysokie Taury.

Tradycyjne górskie chaty położone na terenie narciarskim zapraszają na poczęstunek w fantastycznej scenerii. Również dla rodzin z dziećmi i szukających spokoju i wytchnienia do doskonałe miejsce.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Mörtschach

W Mörtschach nikt nie będzie się nudził! Amatorzy dobrej zabawy nie przejdą obojętnie obok miejscowych barów czy dyskotek, w których potańczyć można do białego rana! Na skosztowanie tradycyjnych regionalnych potraw zapraszają natomiast piękne bacówki. Alternatywą może być wybranie się na wędrówkę do Parku Narodowego Hohe Tauern. Gra w ”Eisstockschießen“ zbliżona zasadami do curlingu, wędrówki w głębokim śniegu, jazda po torze saneczkowym, zapewnią Państwu dużo ciekawej rozrywki.

Dla oczekujących dużej dawki adrenaliny polecić możemy wspinaczkę po zamrożonej ścianie wodospadu. Liczne koncerty i imprezy organizowane w miejscowości i okolicach przez cały rok wzbogacą dodatkowo ofertę rozrywkową. Można wybrać się również na basen w pobliżu Heiligenblut.

W miejscowości znajdą Pastwo tradycyjne sklepy i lokale rzemieślnicze z lokalnymi wyrobami, które można pooglądać i oczywiście kupić. Przyciągają również lokalne muzea, jak na przykład wydobycia złota. Miłośnikom zakupów polecamy również wybranie się do wspaniałego miasta Linz.

Snowpark: Snowpark Mörtschach

Na tym terenie narciarskim nie ma niestety snowparku.Spektakularne parki znajdą Państwo tutajMayrhofen, Kaprun und Neustift.

Czy teren narciarski Großglockner-Heiligenblut nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Austria

Eksperci testują: Großglockner-Heiligenblut

W skład testu dotyczącego Großglockner-Heiligenblut wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(3,6 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Mörtschach

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Mörtschach

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex