Das Baderhaus
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 2 000 m |
| Min. wysokość: | 760 m |
| Wys. miejscowość: | 750 m |
| Wyciągi łącznie: | 25 |
| Gondole: | 9 |
| Krzesełka: | 10 |
| Orczyki: | 6 |
| Trasy łącznie: | 77 km |
|
Nartostrady:
|
30 km |
|
Nartostrady:
|
28 km |
|
Nartostrady:
|
19 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 8 km |
Das Baderhaus °°°
Podgląd
Położenie
Uroczo urządzone apartamenty Das Baderhaus położone są w samym środku strefy dla pieszych w Zell am See. Gondola cityXpress jest oddalona o ok. 450 m, a jezioro Zell o ok. 150 m.Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia należą Wi-Fi, przechowalnia sprzętu narciarskiego, miejsce parkingowe (ograniczona dostępność) i garaż ograniczona dostępność i za opłatą). W obiekcie znajdują się również delikatesy.Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata za mobilność (za osob./noc: od 15. roku życia ok. 0,50 €)
- Keycard: 2,- €
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Wypożyczalnia wózków dziecięcych
- Masaże (na zapytanie)
- Garaż (ograniczona dostępność)
Zwierzęta domowe
- Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Ważne wskazówki
- Jeżeli zarezerwowali Państwo karnet narciarski, to jest on ważny już poprzedniego dnia od godz. 15:00.
Wskazówki dotyczące przyjazdu
- Zaplanuj trasę z Google Maps.
Dojazd Zell am See
- Kolej: Zell am See (w miejscowości)
- Przelot: Salzburg (ok. 80 km), Innsbruck (ok. 150 km), Monachium (ok. 200 km), Klagenfurt (ok. 225 km)




