Opinie Klientów

Les 3 Vallées

1 472 Liczba ocen:

94 % Rekomendacja:

Miejscowości 9,0
Tereny narciarskie 9,6

Region narciarski Trzy Doliny

Informacje dot. regionu narciarskiego
Maks. wysokość: 3 230 m Trasy łącznie: 600 km
Min. wysokość: 1 100 m
Nartostrady:
312 km
Wyciągi łącznie: 156
Nartostrady:
216 km
Orczyki: 59
Nartostrady:
72 km
Krzesełka: 58 Trasy do skialpinizmu: 50 km
Gondole: 39
Les 3 Vallèes to eldorado dla narciarzy - trzy doliny tworzą największy na świecie teren narciarski! 156 wyciągów, 600 km nartostrad i niekończące się możliwości jazdy w głębokim śniegu - z karnetem „Les 3 Vallèes” spełnią się marzenia wszystkich amatorów sportów zimowych! Ze stoków trzech malowniczych dolin (najwyższy szczyt Masywu Vanoise to Point de la Casse - 3852 m) podziwiać można zapierające dech w piersiach krajobrazy Alp Sabaudzkich wraz z widokiem na Mont Blanc. Prawdziwy raj dla lubiących jazdę w głębokim śniegu o powierzchni ok. 250 km².

Najwyższa stacja narciarska Europy - Val Thorens na wysokości 2300 m zapewnia doskonałe warunki śniegowe od końca listopada do początku maja. Tutaj znajdą Państwo również nartostradę o długości 12 km i różnicy wysokości 1300 m.

Dolina w okolicy Courchevel należy do najlepiej wyposażonych stacji narciarskich świata. Kolejka linowa wwozi na szczyt Le Saulire (2738 m). Tam czekają na narciarzy alpejskich najdłuższe stoki: Les Creux oraz czarna trasa ze szczytu do Courchevel.

Mèribel, położone w sercu regionu, jest idealną miejscowością dla narciarzy, którzy chcą poznać cały teren narciarski 3 Vallèes. Po obydwu stronach doliny czeka wiele nartostrad. A najlepsze jest to, że wszystkie doliny połączone są ze sobą wyciągami, nie trzeba więc zdejmować nart! Prawdziwa rozkosz z jazdy na nartach!
Plan nartostrad Trzy Doliny
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Miejscowości Les 3 Vallées

Mapa Powiększ

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter