Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży:
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & fani freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży: dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania

Informacje dot. regionu narciarskiego

Trzy Doliny

Maks. wysokość: 3 300 m
Min. wysokość: 1 100 m
Wyciągi łącznie: 169
Orczyki: 64
Krzesełka: 64
Gondole: 41
Trasy łącznie: 600 km
Nartostrady:
312 km
Nartostrady:
216 km
Nartostrady:
72 km

Region narciarski Trzy Doliny

Les 3 Vallèes to eldorado dla narciarzy - trzy doliny tworzą największy na świecie teren narciarski! 169 wyciągów, 600 km nartostrad i niekończące się możliwości jazdy w głębokim śniegu - z karnetem „Les 3 Vallèes” spełnią się marzenia wszystkich amatorów sportów zimowych! Ze stoków trzech malowniczych dolin (najwyższy szczyt Masywu Vanoise to Point de la Casse - 3852 m) podziwiać można zapierające dech w piersiach krajobrazy Alp Sabaudzkich wraz z widokiem na Mont Blanc. Prawdziwy raj dla lubiących jazdę w głębokim śniegu o powierzchni ok. 250 km².

Najwyższa stacja narciarska Europy - Val Thorens na wysokości 2300 m zapewnia doskonałe warunki śniegowe od końca listopada do początku maja. Tutaj znajdą Państwo również nartostradę o długości 12 km i różnicy wysokości 1400 m.

Dolina w okolicy Courchevel należy do najlepiej wyposażonych stacji narciarskich świata. Kolejka linowa wwozi na szczyt Le Saulire (2738 m). Tam czekają na narciarzy alpejskich najdłuższe stoki: Les Creux oraz czarna trasa ze szczytu do Courchevel.

Mèribel, położone w sercu regionu, jest idealną miejscowością dla narciarzy, którzy chcą poznać cały teren narciarski 3 Vallèes. Po obydwu stronach doliny czeka wiele nartostrad. A najlepsze jest to, że wszystkie doliny połączone są ze sobą wyciągami, nie trzeba więc zdejmować nart! Prawdziwa rozkosz z jazdy na nartach!

Z karnetem narciarskim 3 Vallées mogą Państwo skorzystać jednego dnia z kooperacji Skiverbund Paradiski i Espace Killy (dalsze informacje uzyskają Państwo w kasie wyciągu pytając o bilet na "Espace Olympique")

Teren narciarski Les 3 Valées został ukoronowany przez jeden z największych na świecie portali internetowych oceniających tereny narciarskie - skiresort.de jako zwycięzca 2014 w kategorii „wielkość terenu narciarskiego” (org. „Größe des Skigebiets”). Osoby testujące podkreślają rozległość terenu narciarskiego, malowniczą, górską panoramę, jak również doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Dodatkową atrakcją są tzw. „Liberty Rides” - szczególnie trudne, nie utwardzane trasy dla zaawansowanych i fanów jazdy freeride.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Obiekty w regionie Les 3 Vallées

Mapa Powiększ

Szukaj…
: Region narciarski Les 3 Vallées
no_offers