| Maks. wysokość: | 2 480 m |
| Min. wysokość: | 697 m |
| Wys. miejscowość: | 1 100 m |
| Wyciągi łącznie: | 62 |
| Gondole: | 7 |
| Krzesełka: | 22 |
| Orczyki: | 25 |
| Wyciągi taśmowe: | 8 |
| Trasy łącznie: | 265 km |
|
Nartostrady:
|
135 km |
|
Nartostrady:
|
95 km |
|
Nartostrady:
|
35 km |
Pogoda & Śnieg Morillon
| Śnieg - dolna stacja: n/a | Otwarte wyciągi: 0 / 62 |
| Śnieg - górna stacja: n/a | Otwarte nartostrady (w km): 0 / 265 |
| Ostatnie opady śniegu: n/a | Otwarty tor saneczkowy: n/a |
| Stan pokrywy śnieżnej: n/a | Otwarty snowpark: nie |
| Trasy do wędrówek zimowych: n/a | Zjazd do doliny otwarty: nie |
Warunki śniegowe
Prognoza pogody
|
dzisiaj
29.04.26 |
jutro
30.04.26 |
pią
01.05.26 |
sob
02.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | ||||
| min./maks. temp. | 1 / 4 °C | 1 / 5 °C | 1 / 5 °C | 1 / 5 °C |
| ilość godzin słonecznych | 5 h | 11 h | 7 h | 5 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 1 cm |
| granica opadów śniegu | 2 600 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 500 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 1 °C | 4 °C | 3 °C | 2 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 1 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 400 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 2 °C | 5 °C | 4 °C | 2 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 700 m | 2 800 m | 2 700 m | 2 700 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 2 °C | 5 °C | 4 °C | 2 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 10 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 600 m | 2 800 m | 2 600 m | 2 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 2 °C | 5 °C | 4 °C | 2 °C |
| prędkość wiatru | 10 km/h | 10 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 1 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 400 m | 2 500 m | 2 600 m | 2 800 m |
|
dzisiaj
29.04.26 |
jutro
30.04.26 |
pią
01.05.26 |
sob
02.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Prognoza na 5 dni | ||||
| min./maks. temp. | 8 / 19 °C | 7 / 19 °C | 8 / 18 °C | 9 / 18 °C |
| ilość godzin słonecznych | 6 h | 11 h | 6 h | 5 h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 600 m | 2 700 m | 2 600 m | 2 500 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 10 °C | 18 °C | 13 °C | 8 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 500 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 800 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 10 °C | 19 °C | 15 °C | 9 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 700 m | 2 800 m | 2 700 m | 2 700 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 10 °C | 18 °C | 15 °C | 10 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 600 m | 2 700 m | 2 600 m | 2 600 m |
|
Rano |
W południe |
Wieczorem |
Nocą |
|
|---|---|---|---|---|
| temperatura | 10 °C | 18 °C | 14 °C | 9 °C |
| prędkość wiatru | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| świeży śnieg | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| granica opadów śniegu | 2 500 m | 2 500 m | 2 600 m | 2 800 m |
Klimat
- czas słoneczny
- opady śniegu (cm)
- opady śniegu (dni)
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| kwi | maj | cze | lip | sie | wrz | paz | lis | gru | sty | lut | mar |
| 8 h | 8 h | 11 h | 9 h | 10 h | 6 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 7 h |
| 87 | 73 | 1 | 8 | 2 | 47 | 130 | 183 | 28 | 150 | 250 | 129 |
| 8 | 12 | 0 | 2 | 0 | 6 | 9 | 12 | 5 | 12 | 12 | 9 |
Warunki pogodowe (źródło): © GeoSphere Austria
Warunki śniegowe (źródło): Skiresort




