Chalet Grand Cap
NOWOŚĆ!
Na chwilę obecną brak opinii
| Maks. wysokość: | 3 456 m |
| Min. wysokość: | 1 550 m |
| Wys. miejscowość: | 2 100 m |
| Wyciągi łącznie: | 70 |
| Gondole: | 11 |
| Krzesełka: | 39 |
| Orczyki: | 20 |
| Trasy łącznie: | 300 km |
|
Nartostrady:
|
165 km |
|
Nartostrady:
|
75 km |
|
Nartostrady:
|
60 km |
| Trasy do skialpinizmu: | 20 km |
Chalet Grand Cap °°°
Podgląd
Położenie
Przytulny Chalet Grand Cap znajduje się w spokojnej części miejscowości Chartreux w Tignes Val Claret. Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 100 m od obiektu, który dowiezie Państwa na stok w Tignes Val Claret oraz Tignes Le Lac. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwy jest zjazd na nartach pod sam obiekt.Wyposażenie
Do wyposażenia obiektu należy przechowalnia nart przy każdym studiu. Publiczne płatne miejsca parkingowe (na zapytanie) w okolicy są do dyspozycji.Dodatkowo możliwy jest bezpłatny wstęp na pływalnię w Aquacenter "Le Lagon" w przypadku rezerwacji 2-dniowego i dłuższego karnetu narciarskiego, w czasie jego obowiązywania.
Wyżywienie
Bez wyżywienia.Rodzaj zakwaterowania
Płatne na miejscu
- Opłata klimatyczna: ok. 2,48 € za osob./noc
- Kaucja: 400,- € za studio
- Zadaszone miejsca parkingowe (ogólnodostępne, konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 88,- € /tydz./samochód
Opcjonalnie płatne na miejscu
- Bielizna pościelowa: 15 - 20,- € / osoba
- Zestaw ręczników: 5,- € / osoba
- Sprzątanie końcowe (poza kuchnią): 30 - 100,- € za studio / apartament
- Wi-Fi (w studiach, na zapytanie)
- Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność): 20,- € / tydzień / dziecko
- Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność): 20,- € / tydzień / dziecko
Wszystkie koszty związane z opłatami na miejscu podane są według stanu na dzień 01.06.2025.
Zwierzęta domowe
- Można przywieźć zwierzęta domowe (25,- € / tydzień, bez karmy)
- Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Ważne wskazówki
- Jeżeli przybędą Państwo samochodem, należy z wyprzedzeniem zarezerwować ogólnodostępny garaż (za opłatą).
Dojazd/mapa
- Kolej: Bourg Saint Maurice (ok. 30 km)
- Przelot: Chambéry (ok. 145 km), Turyn (ok. 165 km), Genewa (ok. 175 km), Grenoble (ok. 220 km)




