Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Dalsze informacje podróżne

Zniżki na miejscu

Zniżki na miejscu

Jeżeli zarezerwowali Państwo pobyt w następującym regionie lub miejscowości, wraz z dokumentami podróżnymi otrzymają Państwo bony, z których można skorzystać na miejscu.

Dolina Ziller: bon o wartości 20 € na lot w tandemie

Pozwólcie sobie Państwo na niesamowite doświadczenie podziwiania krajobrazu z całkiem nowej perspektywy i spełnijcie swoje marzenie o lataniu! Goście Doliny Ziller otrzymują bon o wartości 20 € na lot w tandemie przy Penken. Oferujemy Państwu możliwość, doświadczenia czegoś wyjątkowego i obserwacji świata z góry. Sprawdzeni profesjonalni piloci wyniosą Państwa w powietrze i bezpiecznie sprowadzą na ziemię.

Wskazania dla Pasażerów

Wobec Pasażerów nie są wymagane żadne wcześniejsze doświadczenia. To atrakcja dla każdego, bez względu na wiek, wagę, czy wzrost. Potrzebują Państwo jedynie pary pełnych butów i ciepłą kurtkę - no i w drogę!

Warunki

  • Bon jest ważny na lot wysoki (1200 m wysokości) lub lot super wysoki (1450 m), czas lotu uzależniony jest od siły wiatru.
  • Bon jest ważny codziennie, należy jednak ustalić termin na ok. tydzień przed przyjazdem (numer telefonu znajduje się na dokumentach podróżnych)
  • Dojazd do miejsca startu nie jest zawarty w cenie.
  • Brak możliwości wymiany bonu na gotówkę.

Livigno

  • 20% zniżki na wypożyczenie odzieży narciarskiej

Zell am See & Kaprun

  • 5% zniżki w restauracji "Deins & Meins" w Zell am See