Narciarskie święto na rozpoczęcie sezonu: PowderWeek w Les 2 Alpes

07/05/2019 - SnowTrex

Co roku w pierwszym tygodniu grudnia SnowTrex organizuje legendarny PowderWeek w Les 2 Alpes we Francji. Podczas tej imprezy narciarskiej uczestnicy mogą spodziewać się doskonałego połączenia zabawy, muzyki na żywo, konkursów i oczywiście dużo zabawy na śniegu.

SnowTrex zaprasza na PowderWeek!

Powderweek z różnorodnym programem

Spektakularne otwarcie sezonu odbywa się co roku na początku grudnia w lodowcowym ośrodku narciarskim Les 2 Alpes. Tydzień PowderWeek jest integralną częścią programu SnowTrex od ponad 15 lat i co roku przyciąga zwiedzających fantastyczną ofertą.

Après-ski to niezwykle istotny element PowderWeek.

DJe z ich muzyką tworzą świetną atmosferę na stokach już w południe, kiedy pogoda jest dobra. W obszarze après-ski na świeżym powietrzu impreza będzie kontynuowana po południu. Wówczas narciarze i snowboardziści mogą cieszyć się dobrą muzyką z grillowymi kiełbaskami i grzanym winem za niewielką cenę przez resztę wieczoru. Z zabawnymi turniejami, takimi jak Snow Brennball, impreza plenerowa, koncerty na żywo i imprezy w najgorętszych lokalizacjach Les 2 Alpes, trwa ona do wczesnych godzin porannych. I jest wiele takich miejsc na imprezy we francuskim ośrodku narciarskim. 20-osobowa ekipa SnowTrex dba o to, aby uczestnicy nie przegapili niczego podczas tygodnia imprezy i aby wszyscy świetnie się bawili.

Les 2 Alpes znane jest przede wszystkim z wyśmienitej zabawy après-ski i nocnego życia, Powderweek jest zatem idealnym uzupełnieniem tej oferty. Oprócz koncertu na żywo nie zabraknie tu przykładowo ciekawych imprez typu Bad-Taste-Party w Avalanche Club, na której można się bawić w niezwykle wymyślnych kostiumach do wczesnych godzin porannych.

Legendarny turniej podczas PowderWeek.

Teren narciarski na lodowcu w Les 2 Alpes

Les 2 Alpes jest znany i lubiany jako wszechstronny ośrodek gwarantujący dobrą zabawę i białe szaleństwo. 225 km tras narciarskich sprawia, że jest to jeden z największych terenów narciarskich na lodowcu we Francji. Słoneczna ekspozycja południowa i stoki na wysokości ponad 3000 m gwarantują wspaniały śnieg na szerokim płaskowyżu lodowcowym, który zaprasza do jazdy na nartach latem i zimą.

Różne strefy – od zielonych, po czarne trasy narciarskie – oferują szeroki wybór nartostrad dla początkujących i profesjonalistów, narciarzy i miłośników głębokiego śniegu. Duży snowpark, który powstanie na początku sezonu na wysokości 3200 m, zapewnia „plac zabaw” dla freestylerów wszystkich poziomów. W sezonie 240.000 m² powierzchni znajduje się na wysokości 2600 m na terenie narciarskim „La Toura” i tym samym w środku terenu narciarskiego.

Gdzie można przenocować w Les 2 Alpes?

Każdego roku SnowTrex oferuje swoim gościom duży wybór obiektów o najwyższym standardzie. Wszystkie są korzystnie położone w pobliżu stoków. Od najbliższego wyciągu dzieli Państwa zaledwie kilka kroków. Zakwaterowanie, od prostego apartamentu do luksusowego domku letniskowego, jest dostępne podczas PowderWeek.

SnowTrex dysponuje wieloma obiektami w Les 2 Alpes.
Wysyłaj zdjęcia z wakacji i duże pliki za darmo

Ci, którzy wyjeżdżają na wakacje, zazwyczaj wracają z mnóstwem zdjęć i filmów ...

Rodzaje wyciągów – od orczyka do kolejki 3S

Bez wyciągów narciarstwo z pewnością nie byłoby tak przyjemne. W końcu, kto ...

$stickyFooter