Opinie Klientów

Silvaplana

12 Liczba ocen:

100 % Rekomendacja:

Miejscowość 10,0
Teren narciarski 10,0
Plan nartostrad
Informacje o terenie narciarskim
Corvatsch - Sils - Silvaplana
Maks. wysokość: 3 303 m
Min. wysokość: 1 797 m
Wys. miejscowość: 1 815 m
Wyciągi łącznie: 14
Orczyki: 5
Krzesełka: 6
Gondole: 3
Trasy łącznie: 120 km
Nartostrady:
13 km
Nartostrady:
89 km
Nartostrady:
18 km
Trasy do skialpinizmu: 2 km

Narty Silvaplana - Zabawa w śniegu i prestiż!

Silvaplana

Pełna życia miejscowość -Silvaplana położona jest w samym sercu Oberengadin i dzieli się na trzy części: Silvaplana, Champfèr i Surlej. Szczyt Corvatsch jest jednym z wielu szczytów przewyższających 3000 m, które otaczają tą miejscowość i zadziwiają rozmaitą ofertą nartostrad, zapewniających bezgraniczną zabawę w śniegu. Oprócz tradycyjnych narciarzy również miłośnicy narciarstwa biegowego i snowkitingu znajdą tu coś dla siebie. Na zamarzniętym jeziorze Silvaplanersee została wynaleziona dyscyplina sportowa snowkiting, która znajduje coraz więcej zwolenników. Silvaplana wyróżnia się szczególnie poprzez swój urokliwy klimat i oferuje dzięki zarówno w gastronomii jak i różnych obiektach noclegowych świeżą atmosferę.

Engadin

Skąpana w słońcu Dolina Engadin leży w kantonie Gryzonia. Region podzielony jest na górną i dolną dolinę, gdzie górna część Engadin charakteryzuje się przepięknym krajobrazem z wieloma jeziorami, lasami i zapierającymi dech w piersiach lodowcami. Szczyt "Piz Bernina" jedyny czterotysięcznik Wschodnich Alp, urzeka swą wysokością 4049 m i podobnie jak potężny lodowiec "Morteratsch" znajduje się w Engadin. Region ten to nie tylko źródło "białego szaleństwa" lecz również rzeki Inn. Dolina zaskakuje przeciwnościami, co szczególnie wyróżnia tą słynną miejscowość i przyciąga prominencję. Obok nowoczesnej i luksusowej architektury znajdą się w Engadin tradycyjne bacówki i stare romańskie kościoły.

Dojazd Silvaplana

  • Kolej: St. Moritz (ok. 7 km)
  • Przelot: Mediolan-Linate (ok. 165 km), Zurych (ok. 200 km), Bazylea (ok. 290 km), Sion (ok. 290 km), Genewa (ok. 470 km)

Artykuł o Silvaplana

wszystkie artykuły

Obiekty w Silvaplana

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Narty Silvaplana

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter