Opinie Klientów

Silvaplana

12 Liczba ocen:

100 % Rekomendacja:

Miejscowość 10,0
Teren narciarski 10,0

Teren narciarski Corvatsch - Sils - Silvaplana

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 3 303 m Gondole: 3
Min. wysokość: 1 797 m Trasy łącznie: 120 km
Wys. miejscowość: 1 815 m
Nartostrady:
13 km
Wyciągi łącznie: 14
Nartostrady:
89 km
Orczyki: 5
Nartostrady:
18 km
Krzesełka: 6 Trasy do skialpinizmu: 2 km

Teren narciarski Corvatsch - Sils - Silvaplana

Dzięki karnetowi „Engadin St. Moritz Mountain Pool” mają Państwo możliwość za pomocą 53 nowoczesnych wyciągów poznać region narciarski składający się z łącznie 326 km nartostrad w tym tras do skialpinizmu. Tutaj znajdują się takie tereny narciarskie jak Corviglia, Corvatsch czy Diavolezza, oraz także mniejsze tereny, które zagwarantują Państwu rewelacyjną zabawę w śniegu. Nowoczesne wyciągi zawiozą Państwa na wysokości od 1797 do 3303 m do celu, bez względu na to czy to będzie chęć jazdy na stokach czy odkrywanie świątyni dla smakoszy. Mistrzowskie zjazdy prowadzą do miejscowości Celerina. Dla rodzin najlepiej nadaje się Furtschellas, która charakteryzuje się łatwymi trasami. W „Piz Corvatsch”można spodziewać się alpejskiej scenerii ze zboczami lodowcowymi. Najdłuższy zjazd „Diavolezza-Morteratsch” wynosi 10 km i przez brak spreparowanych tras jest przeznaczony raczej dla zaawansowanych narciarzy. Do najtrudniejszych stoków należy „Olympia” i „Piz Lagalb”, które przez swoje strome zjazdy i tereny pełne głebokie śniegu i muld również poleca się głównie zawodowym miłośnikom sportów zimowych. Wyjątkowym widowiskiem jest zjazd na lodowcu Morteratschgletscher, na który powinni się zdecydować tylko i wyłącznie profesjonalni narciarze. Także snowboardziści i amatorzy freeskiing znajdą tu coś dla siebie. Pomiędzy Corviglią i Magnusem usytuowany jest świetnie wyposażony snowpark z elementami typu quaterpipe, tables, slides, rails, jumps i funbox. Również inne tereny narciarskie oferują snowparki, halfpipe czy boardercross.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Nocna jazda na nartach Silvaplana

Nocna jazda na nartach w Szwajcarii jest bardzo popularna, jak też w innych alpejskich krajach, gdzie trasy przejezdne są również poza standardowymi godzinami. W pobliżu miejscowości Silvaplana znajduje się nawet najdłuższa trasa do nocnej jazdy na nartach na terenie narciarskim Corvatsch. W każdy piątek od godz. 19:00 odbywa się tu tzw. „Snow night”, w którym można uczestniczyć do godz. 01:00. Stok o dł. 4,2 km jest wtedy tutaj oświetlony. Jeżeli potrzebują Państwo posilenia, mają Państwo możliwość wstąpić do restauracji Murtèl na środkowej stacji Corvatsch. Karnety na nocną jazdę na nartach są dostępne na miejscu. Oprócz wspomnianego „Snow night” w pozostałe dni można zamówić indywidualne wynajęcie trasy lub wraz z grupą, tak aby w spokoju i ciszy cieszyć się nocną jazdą na nartach (więcej info. na miejscu).

Après-ski Silvaplana

Podczas gdy aprés-ski w Silvaplanie i w większości miejscowości w Oberengadin jest dosyć spokojne , w St. Moritz zabawa nie ma końca. Ponad 150 oficjalnych wydarzeń oferuje rozrywkę dla każdego. Już na stoku liczne restauracje i chaty góralskie wabią gości swoimi rozmaitymi smakołykami. Ci, co lubią nocną zabawę muszą koniecznie odwiedzić „Hossa-Bar” na Corvatsch. Również w miejscowości znajdą Państwo mnóstwo klasycznych gospód w stylu Engadin, które rozpieszczą Państwa zmysły, oraz dyskotek, jak np. legendarny klub „Vivai”. Dla tych, co wolą spędzić czas bardziej aktywnie, przygotowana jest bogata oferta sportowych aktywności typu: jazda na łyżwach na naturalnym lodowisku, liczne wędrówki po okolicy, także w rakietach śnieżnych oraz bardziej ekskluzywne atrakcje jak lot spadochronem lub paralotnią czy zimowy golf.

Snowpark: snowpark_name Silvaplana

Corvatsch Freestyle Park zapewnia Państwu różne atrakcje dla każdego stopnia trudności. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani zwolennicy freestylu mogą wypróbować swoich sił na takich elementach jak kickern, rails czy boxen. Dla tych, co chcieliby poskakać na bezpieczniejszym terenie, przygotowany jest mały tor halfpipe i bagjump. Ofertę tego miejsca zamyka trasa boardercross. Corvatsch Freestyle Park był niejednokrotnie miejscem międzynarodowych zawodów we freestylu.

Aby powiększyć, proszę kliknąć w "Plan"!

Czy teren narciarski Corvatsch - Sils - Silvaplana nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Szwajcaria

Eksperci testują: Corvatsch - Sils - Silvaplana

W skład testu dotyczącego Corvatsch - Sils - Silvaplana wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,1 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w Silvaplana

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Silvaplana

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter