Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Opinie Klientów

St. Moritz

66 Liczba ocen:

100 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,8
Teren narciarski 9,9
Informacje o terenie narciarskim
Corviglia
Maks. wysokość: 3 022 m
Min. wysokość: 1 720 m
Wys. miejscowość: 1 822 m
Wyciągi łącznie: 28
Orczyki: 11
Krzesełka: 12
Gondole: 5
Trasy łącznie: 155 km
Nartostrady:
42 km
Nartostrady:
79 km
Nartostrady:
34 km
Trasy do skialpinizmu: 8 km

Teren narciarski Corviglia

Teren narciarski Corviglia

Karnet narciarski "ENGADIN St. Moritz Mountain Pool" daje Państwu możliwość korzystania z 326 km tras narciarskich (w tym tras do skialpinizmu) i 53 wyciągów na terenach narciarskich Corviglia, Corvatsch i Diavolezza. Nowoczesne wyciągi kursujące na wysokości od 1720 do 3303 m szybko dowiozą Państwa do celu.

Teren narciarski Corvigilia (łącznie z Piz Nair oraz Marguns) uznawany jest jako jeden z najpopularniejszych terenów i zaprasza wszystkich miłośników sportów zimowych do białego szaleństwa na łącznie z 155 km tras narciarskich z 24 wyciągami i 4 wyciągami taśmowymi dla dzieci. Osoby udające się na stok Piz Nair (3057 m) z samego rana zostaną nagrodzone przepięknym widokiem panoramicznym min. na świeżo przygotowane trasy narciarskie. Szczególnie polecany jest zjazd narciarski "White Carpet".

Zaawansowanym narciarzom polecamy zjazd olimpijski o długości 2 km. Na zwolenników szybkiej jazdy czeka natomiast trasa nr. 7 „Highspeed”, na której po zjeździe prezentowana jest na tablicy osiągnięta prędkość. Nowością jest trasa „Audi Ski Run” na stoku FIS nr. 5. Na tej, przygotowanej dla rodzin z dziećmi trasie można zmierzyć swoją prędkość, a także nagrać swoją jazdę na specjalnej kamerze i podziwiać później na ekranie swoje umiejętności lub udostępnić w serwisach społecznościowych. Dodatkowo na wielu stacjach wyciągów jest możliwość skorzystania z bezpłatnych hotspotów Wi-Fi.

Również osobom preferującym spokojną jazdę na nartach, teren narciarski Suvrette oferuje zjazd Paradiso tzw. "ChillOut Riding Zone". Jest to pierwszy stok na świecie, gdzie uprawia się jogę na nartach. Do dyspozycji są cztery różne strefy, gdzie w ramach programu „Yoga on snow” można praktykować jogę. Snowboardzistom proponujemy dobrze wyposażony Croviglia Snow Park, obejmujący rails, boxy, cornery oraz nową skocznię. Park znajduje się na zboczu Marguns i uważany jest za jeden z najlepszych w Europie.

W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Nocna jazda na nartach St. Moritz

Niektóre tereny narciarskie w Szwajcarii umożliwiają nocną jazdę na nartach, gdyż wyciągi funkcjonują ponad standardowe godziny otwarcia. Najdłuższa trasa do nocnej jazdy na nartach w Szwajcarii zlokalizowana jest w pobliżu St. Moritz na Corvatsch. W każdy piątek w godz. 19:00 – 01:00 na tym terenie narciarskim otwarta jest 4,2 km trasa do nocnej jazdy na nartach. Posilić się i odpocząć przy tym można w restauracji Murtèl przy środkowej stacji. Karnety na nocną jazdę na nartach oraz tzw. „Snow night” można zakupić na miejscu. Jeżeli ktoś woli pojeździć na nartach samemu lub jedynie z grupą znajomych ma możliwość indywidualnego wynajęcia (więcej info. na miejscu).

Après-ski St. Moritz

Podczas, gdy après-ski w wielu miejscowościach w Oberengadin jest dość spokojnie, chętniej świętuje się za to w St. Moritz. Już na stoku jest wiele różnych knajpek i restauracji. Goście lubiący imprezy powinni odwiedzić Hossa-Bar w Corvatsch. Również w samej miejscowości mają Państwo wybór między odwiedzeniem klasycznej engadyńskiej gospody, gdzie można skosztować różnych kulinarnych specjałów lub zorganizować wyjście do jednego z licznych klubów. Do najbardziej znanych miejsc tej osobliwej miejscowości należą na przykład King's Club w Badrutt's Palace oraz Dracula Club. Typowe szwajcarskie „apéro“ świętować można w Diamond Lounge lub w Pavarotti & Friends. Muzyki na żywo można posłuchać w Stübli, a kto chce spróbować szczęścia może wybrać się do kasyna w St. Moritz.

Dla fanów sportu istnieje wiele możliwości. Na łyżwach można pojeździć na sztucznym lodowisku Eisarena Ludains na świeżym powietrzu. Saneczkarze mogą wybrać spośród trzech odcinków lub zorganizować wyjazd na znany tor saneczkowy z Predy do Bergün. W sumie znajduje się tutaj 150 km dobrze przygotowanych tras do wędrówek zimowych, które oferują wiele możliwości spacerowania przez pokryte śniegiem krajobrazy. Skorzystać można również z wędrówek w rakietach śnieżnych. Miłośnicy pływania mogą wybrać się do rodzinnych pływalni w Zernoz lub Bellavita Erlebnisbad & Spa w Pontresinie.

Przy odrobinie szczęścia można trafić na liczne ciekawe wydarzenia w St. Moritz. Różnorodna oferta rozrywek rozpoczyna się od biegów narciarskich przez miejscowość, aż do wyścigów konnych na zamarzniętym jeziorze i rozgrywanych turniejów polo.

Snowpark: Corviglia Snowpark Crowland St. Moritz

St. Moritz ma wiele do zaoferowania dla ambitnych miłośników sportów zimowych. Jeśli kochają Państwo dobre warunki na stoku i skoki adrenaliny we krwi, polecamy Corviglia Snowpark „Crowland”.

Tuż obok stacji górskiej Corviglia u podnóża stoku w kierunku Marguns znajduje się prawdziwy raj dla miłośników freestylu, który podobnie jak reszta terenu narciarskiego zapewnia wiele atrakcji. Trasy o łatwym i średnim poziomie trudności z 30 różnymi przeszkodami oferują wspaniałe warunki dla początkujących jak i zaawansowanych. Kickery z 5 - 10 m tablesami, rozmaitwe boxy i railsy, wallrid i rollery przyciągają fanów freestylu i oferują również dla profesjonalistów optymalne warunki do organizowania zawodów między sobą. Przy środkowej stacji Murtel mają Państwo ponadto do dyspozycji halfpipe i bagjump.

Nowością w snowparku jest trasa dla początkujących i dzieci „Funslope Beginner". Na 600 m można tu z powodzeniem spróbować swoich sił w dziedzinie freestyle. „Crowland” jest tym samym wyjątkowym przeżyciem dla całej rodziny, bez względu na wiek.

Czy teren narciarski Corviglia nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Szwajcaria

Eksperci testują: Corviglia

W skład testu dotyczącego Corviglia wchodzą następujące kategorie: najważniejsze kryteria, szczegółowe kryteria dot. zainteresowań oraz dalsze kryteria. Najważniejsze kryteria liczone są przy uwzględnianiu oceny końcowej podwójnie.

Łączna ocena w teście

(4,6 na 5 gwiazdek)

Najważniejsze kryteria oceny
Te oceny liczą się podwójnie

Wyciągi & gondole
Warunki śniegowe

Szczegółowe kryteria dot. zainteresowań

Rodziny & dzieci
Początkujący
Zaawansowani & fani freeride'u
Snowparki
Biegówki & trasy biegowe

Pozostałe kryteria

Après-ski
Oznakowanie (plan nartostrad, tablice informacyjne & drogowskazy)
Restauracje w górach & gastronomia
Dojazd & parking

Obiekty w St. Moritz

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski St. Moritz

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex