Newsletter

Subskrybuj już teraz i zapewnij sobie wiele korzyści!

Dalsze informacje podróżne

SZYBKO I WYGODNIE SAMOLOTEM NA URLOP

Przelot

Szybko, komfortowo i pewnie

Nowoczesne samoloty renomowanych linii lotniczych są komfortowo wyposażone i spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Dzięki bezpośredniemu połączeniu unikną Państwo niepotrzebnych przerw i uciążliwych przesiadek. Już w samolocie mogą się więc Państwo odprężyć i rozkoszować urlopem... Szybciej i bezpieczniej nie dotrą Państwo do celu. We wszystkich samolotach obowiązuje zakaz palenia.

Warunki wyjazdu za granicę

Każdy podróżujący zobowiązany jest do dotrzymania zasad dotyczących wjazdu i wyjazdu za granicę jak również ograniczeń wizowych. Proszę pamiętać o zabraniu ważnego dowodu osobistego lub paszportu - bądź jeśli to konieczne - wizy. Nie powinni Państwo również zapomnieć o szczepieniach, które są wymagane lub polecane. Jeżeli nie posiadają Państwo polskiego obywatelstwa, prosimy zwrócić się do konsulatu, aby uzyskać informację na temat warunków wjazdu i wyjazdu za granicę.

Zwierzęta domowe

Transport lotniczy zwierząt domowych jest wykluczony.

Transfer z lotniska

W przypadku rezerwacji pakietu (przelot i zakwaterowanie) transfer z/do hotelu nie jest z reguły wliczony w cenę wycieczki. Jeżeli oferujemy transfer do hotelu, mogą go Państwo zarezerwować w procesie rezerwacji. Jeżeli zarezerwowali Państwo transfer, zostaną Państwo odebrani na lotnisku i autobusem wahadłowym lub taksówką zawiezieni, w zależności od celu podróży bezpośrednio do hotelu, bądź centralnego punktu miejscowości. W dniu powrotu proszę sprawdzić godziny wyjazdu w recepcji Państwa obiektu noclegowego.

Bagaż

W cenę biletu lotniczego wliczony jest również bagaż (bez dodatkowych opłat).
Dopuszczalna waga nadanego bagażu wynosi z reguły 20 kg. W przypadku nadbagażu zostanie pobrana opłata, której wysokość uzależniona jest od linii lotniczych. Pojedynczy pakunek nie powinien przekroczyć 30 kg. W cenie biletu można również zabrać bagaż podręczny. Dopuszczalny jest jeden bagaż podręczny na osobę. Proszę pamiętać, iż płyny mogą być zabrane w bagażu podręcznym tylko w ograniczonej ilości. Dokładne informacje na ten temat znajdą Państwo w Ogólnych Warunkach Transportu danej linii lotniczej, które znajdą Państwo w procesie rezerwacji i które muszą potwierdzić.

Przewózsprzętu narciarskiego podlega opłacie. Za opłatą manipulacyjną w wysokości 115,00 PLN za jeden bagaż w jedną stronę mogą Państwo wykupić przewóz sprzętu, o ile linia lotnicza wyrazi zgodę na jego przewóz. Dopuszczalny jest maksymalnie jeden bagaż sprzętu na jednego pasażera.Po dokonaniu rezerwacji prosimy o bezzwłoczne powiadomienie nas o tym fakcie, ponieważ do dyspozycji jest tylko ograniczona pojemność ładownicza.Polecamy Państwu wypożyczenie sprzętu bezpośrednio u nas, gdyż oferujemy to świadczenie w wielu miejscowościach w korzystnej cenie. Ułatwi to również Państwu dojazd i powrót.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa danej linii lotniczej. Warunki można odczytać, klikając na logo danej linii lotniczej. Jeżeli logo danej linii lotniczej nie wyświetla się, Ogólne Warunki Uczestnictwa dostępne będą również w procesie rezerwacji.

Wskazówka
Na chwilę obecną nasza firma nie oferuje niestety wycieczek z przelotem. Jeżeli potrzebują Państwo informacji na temat lotniska w pobliżu wybranego miejsca zakwaterowania, znajdą je Państwo pod zakładką „dojazd”.

Linie lotnicze


Tutaj znajdą Państwo kilka wybranych przez nas partnerskich linii lotniczych:

Germanwings
Jet2
EasyJet
Transavia
Lufthansa