Hotele narciarskie z jacuzzi - relaks na urlopie narciarskim & zimowym

Woda, ciepło i masaże podczas urlopu narciarskiego! Takie połączenie zapewni Państwu jacuzzi w hotelu narciarskim, określane również jako whirlpool lub hottub. Po długim i aktywnym dniu na stoku ciało z pewnością ucieszy się na relaks w jacuzzi. W ten sposób warto zrelaksować się podczas urlopu narciarskiego!Informacje o jacuzzi, godzinach otwarcia i ewentualnych opłatach na miejscu znajdą Państwo w opisach poszczególnych obiektów w zakładce „Świadczenia na miejscu".

Hotele narciarskie z jacuzzi - relaks na urlopie narciarskim & zimowym
Hotele narciarskie z jacuzzi - relaks na urlopie narciarskim & zimowym

Jakie zalety wynikają z posiadania jacuzzi w hotelu narciarskim?

Jacuzzi oprócz relaksu po aktywnym dniu na stoku zapewnia wiele pozytywnych aspektów zdrowotnych. W napowietrzonej wodzie można ułożyć się wygodnie i poddać pozytywnemu wpływowi jacuzzi na zdrowie. Kąpiel w jacuzzi odciąża stawy i poszczególne części ciała. Ciepło oddziałuje pozytywnie na krążenie i poprawia przemianę materii. Ponadto wytchnienia zaznają napięte mięśnie, a całe ciało rozluźnia się. Po długim dniu na nartach wskok do jacuzzi pomoże również na popularne zakwasy. W hotelu narciarskim z jacuzzi mogą Państwo doskonale połączyć wyjazd zimowy z relaksem!

Gdzie znaleźć hotel narciarski z jacuzzi?

Zarówno w Austrii, Szwajcarii, we Włoszech, czy Niemczech, w wielu regionach zlokalizowane są hotele narciarskie, które oferują jacuzzi, whirlpool lub hottub. W niektórych obiektach znaleźć można nawet prywatne jacuzzi do wyłącznej dyspozycji. To idealne rozwiązanie dla par na spędzenie romantycznego urlopu narciarskiego we dwoje. Pozwala to na zrelaksowanie się po jeździe na nartach, wywołuje jeszcze większą radość i daje energię na nowy narciarski dzień urlopu zimowego. Dodatkowo często zdarza się, że jacuzzi w hotelach narciarskich znajdują się na zewnątrz, z niesamowitym widokiem na pobliskie szczyty. Do tego wystarczy lampka szampana i mamy w całości niezapomniany i pełen przeżyć udany urlop narciarski.

Ile kosztuje korzystanie z jacuzzi należącego do hotelu?

W wielu hotelach narciarskich korzystanie z jacuzzi zawarte jest w cenie pokoju, jest więc dla Państwa gratis. Niekiedy zdarzyć się mogą opłaty, a informację o nich znajdą Państwo w opisie danego obiektu w zakładce „Świadczenia na miejscu”.