Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Informacje o terenie narciarskim
Vercorin
Maks. wysokość: 2 374 m
Min. wysokość: 1 341 m
Wys. miejscowość: 1 330 m
Wyciągi łącznie: 9
Orczyki: 6
Krzesełka: 0
Gondole: 3
Trasy łącznie: 35 km
Nartostrady:
13 km
Nartostrady:
19 km
Nartostrady:
3 km
Opinie Klientów

Swisspeak Resort Vercorin

48 Liczba ocen:

93 % Rekomendacja:

Zakwaterowanie 9,2
Miejscowość 8,3
Teren narciarski 8,0

Teren narciarski Vercorin

Teren narciarski Vercorin

Z karnetem narciarskim Val d'Anniviers do Państwa dyspozycji jest 195 kilometrów tras narciarskich i 15 km tras do skialpinizmu na każdym poziomie zaawansowania, obsługiwanych przez 46 wyciągów w obrębie trzech terenów narciarskich Grimentz - Zinal, Vercorin i Saint Luc - Chandolin (patrz: Region narciarski). Na wysokości między 1340 - 3026 m. Początkujący narciarze mają możliwość skorzystania z miejscowej szkółki narciarskiej i przećwiczyć pierwsze szusy pod fachową opieką. Opieka nad dziećmi oferowana jest tu dla najmłodszych. Również fani adrenaliny będą usatysfakcjonowani - czekają tu na nich trzy kilometry czarnych tras i możliwość jazdy w głębokim śniegu.W ośrodku narciarskim Vercorin mają Państwo do dyspozycji 35, głównie niebieskich i czerwonych kilometrów tras zjazdowych na wysokości od 1.341 do 2.374 metrów. Początkujący narciarze mają możliwość wykonywania pierwszych zjazdów w miejscowej szkole narciarskiej pod fachowym nadzorem. Opieka nad dziećmi jest oferowana dla najmłodszych dzieci. Nie zabraknie też adrenaliny - trzy kilometry czarnej trasy i kilka możliwości głębokiego śniegu.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Vercorin

Również poza stokiem Vercorin oferuje szeroki wachlarz atrakcji, które dopełniają dzień spędzony na nartach. Czy to na lądzie podczas wędrówek na rakietach śnieżnych, saneczkarstwa, saneczkarstwa na oponach i jazdy na łyżwach na naturalnym lodowisku, czy w powietrzu podczas paralotniarstwa - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wieczorem można delektować się typowym szwajcarskim raclette i lokalnym winem w jednej z przytulnych restauracji. W Vercorin można również raz w miesiącu spędzić wyjątkowy wieczór: podczas pełni księżyca można rozkoszować się kulinarnymi przysmakami przy muzyce na żywo w górskiej restauracji Crêt du Midi. Zwieńczeniem wieczoru może być zjazd z góry po lśniącym w blasku księżyca śniegu.

Snowpark: Familypark Vercorin Major Park by Raiffeisen Vercorin

Familypark Vercorin Major Park na terenie narciarskim Vercorin jest położony na wysokości 2.250 m i oferuje freestylerom między innymi boxy, raile i jump kickery, jak również fun slope z łukiem 360°, który kończy się tunelem. Różne poziomy trudności w snowparku pozwalają wszystkim miłośnikom białego szaleństwa wyszaleć się na skoczniach i zjeżdżalniach.

Czy teren narciarski Vercorin nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Szwajcaria

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex