Znajdź teren narciarski
Wybierzcie Państwo idealny teren narciarski!
  1. Wystarczy wybrać ważne dla Państwa kryteria.
  2. Jako wynik otrzymają Państwo ośrodki z optymalnym terenem narciarskim.
Dane terenu narciarskiego
dowolny dowolny
dowolny dowolny
dowolny
Teren narciarski polecany dla
dowolny
dowolny
dowolny
Pozostałe
dowolny
dowolny
dowolny
dowolny
Dane wycieczki
dowolny
Państwa wybór
Wielkość terenu: dowolny Początkujący: dowolny Snowpark: dowolny długość podróży: dokładnie jak wybrano
Najwyższy punkt: dowolny Zaawansowani & freeride: dowolny Wyciągi & gondole: dowolny Kraj: dowolny
Km tras biegowych: dowolny Opinie Klientów: dowolny Cena za osobę: dowolny
Rodzina & dzieci: dowolny Après-ski: dowolny Czas podróży : dowolny
Wystąpił błąd. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie. Błąd podczas wyszukiwania
Opinie Klientów

Zinal

64 Liczba ocen:

96 % Rekomendacja:

Miejscowość 9,0
Teren narciarski 8,4

Teren narciarski Grimentz - Zinal

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 900 m Gondole: 3
Min. wysokość: 1 570 m Trasy łącznie: 100 km
Wys. miejscowość: 1 675 m
Nartostrady:
27 km
Wyciągi łącznie: 19
Nartostrady:
43 km
Orczyki: 11
Nartostrady:
30 km
Krzesełka: 5 Trasy do skialpinizmu: 15 km

Teren narciarski Grimentz - Zinal

Z karnetem narciarskim Val d'Anniviers mają Państwo do dyspozycji 195 km tras narciarskich i 15 km tras do skialpinizmu na wszystkich stopniach trudności, obsługiwanych przez 46 wyciągów na 3 terenach narciarskich Grimentz - Zinal, Vercorin i Saint Luc - Chandolin (patrz: region narciarski). Na wysokości między 1340 - 3026 m miłośnicy sportów zimowych znajdą szeroką ofertę w najlepszych warunkach śniegowych. Od jazdy poza wyznaczoną trasą przez skok adrenaliny podczas heliskiingu - tutaj znajdzie się wszystko.

Najbliższy teren narciarski "Grimentz - Zinal" rozciąga się na wys. 1570 - 2900 m. Dopiero od początku 2014 roku oba ośrodki narciarskie są połączone wyciągiem o długości 3 km, co czyni go trzecią najdłuższą kolejką linową w Szwajcarii. Od tego czasu karnet "Grimentz - Zinal" zawiera dla fanów sportów zimowych 21 wyciągów i 100 km doskonale przygotowanych nartostrad. Są one dość równomiernie podzielone na różne stopnie trudności, także każdy znajdzie coś dla siebie: 27 km to trasy niebieskie, 43 km to czerwone, a 30 km to trasy czarne. Znajduje się tu również 15 km tras do skialpinizmu i wspaniały teren freeride'owy.

Teren poza wyznaczoną trasą "Gardes de Bordon" jest szczególnie odpowiedni dla doświadczonych freeriderów, którzy mogą cieszyć się 100 hektarami naturalnego białego puchu. Szerokie, naturalne krajobrazy i strome zbocza zapewniają najwyższy poziom emocji i są czynne aż do 3 stopnia zagrożenia lawinowego.

Na terenie narciarskim "Grimentz - Zinal" znajdą Państwo również coś dla młodych narciarzy: dziecięcy stok narciarski z wieloma przeszkodami i stacjami, zamienia pierwsze próby jazdy na nartach w zabawne doświadczenie.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Zinal

W Zinal zdecydowanie warto wybrać się do przytulnego baru. Popularnymi miejscami są winiarnia "Bar e Vox" i "Franky'z Pub". Restauracja "Le Besso" polecana jest szczególnie miłośnikom piwa, ze względu na szeroki wybór różnych piw. Jeśli chcą Państwo przenieść się bezpośrednio ze stoków na parkiet, mogą Państwo zatańczyć do muzyki na żywo w "La Ferme" lub w barze "Chez Florioz" w sąsiedniej miejscowości Grimentz.

Wędrówki na rakietach śnieżnych są świetną alternatywą lub uzupełnieniem dla narciarstwa. Od spokojnych wycieczek do wymagających wędrówek - wybór jest szeroki. Szczególną atrakcją jest zwiedzanie lodowca Zinal. Lodowiec ten ma kilka naturalnych grot, do których można wejść.

Kolejnym imponującym widowiskiem przyrodniczym są zamarznięte wodospady Val d'Anniviers - prawdziwy raj dla alpinistów lodowych. W Zinal znajduje się "Cascade du Belvédère", które są oświetlone również w nocy, co umożliwia wspinaczkę późnym wieczorem.

Inną polecaną rozrywką jest jazda na łyżwach na naturalnym lodowisku w Zinal. Wstęp jest bezpłatny, a lodowisko oświetlone jest do 21:00. Okazjonalnie organizowana jest również dyskoteka na lodzie.

Snowpark: Snowpark Grimentz Zinal

Snowpark Grimentz - Zinal jest idealnym miejscem do szaleństw na śniegu. Różnorodne kickery, boxy, jibsy i raile we wszystkich możliwych wariantach i stopniach trudności gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Do snowparku można łatwo dotrzeć wyciągiem Orzival. Big Air Bag Grimentz, o powierzchni 300 m², zapewnia dodatkowy zastrzyk adrenaliny i wychwyci nawet najbardziej spektakularny skok.

Czy teren narciarski Grimentz - Zinal nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Szwajcaria

Obiekty w Zinal

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Zinal

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex