Opinie Klientów

Vercorin

59 Liczba ocen:

89 % Rekomendacja:

Miejscowość 8,5
Teren narciarski 8,2

Teren narciarski Vercorin

Informacje o terenie narciarskim
Maks. wysokość: 2 374 m Gondole: 3
Min. wysokość: 1 341 m Trasy łącznie: 35 km
Wys. miejscowość: 1 330 m
Nartostrady:
13 km
Wyciągi łącznie: 9
Nartostrady:
19 km
Orczyki: 6
Nartostrady:
3 km
Krzesełka: 0

Teren narciarski Vercorin

Z karnetem narciarskim Val d'Anniviers do Państwa dyspozycji jest 195 kilometrów tras narciarskich i 15 km tras do skialpinizmu na każdym poziomie zaawansowania, obsługiwanych przez 46 wyciągów w obrębie trzech terenów narciarskich Grimentz - Zinal, Vercorin i Saint Luc - Chandolin (patrz: Region narciarski). Na wysokości między 1340 - 3026 m. Początkujący narciarze mają możliwość skorzystania z miejscowej szkółki narciarskiej i przećwiczyć pierwsze szusy pod fachową opieką. Opieka nad dziećmi oferowana jest tu dla najmłodszych. Również fani adrenaliny będą usatysfakcjonowani - czekają tu na nich trzy kilometry czarnych tras i możliwość jazdy w głębokim śniegu.W ośrodku narciarskim Vercorin mają Państwo do dyspozycji 35, głównie niebieskich i czerwonych kilometrów tras zjazdowych na wysokości od 1.341 do 2.374 metrów. Początkujący narciarze mają możliwość wykonywania pierwszych zjazdów w miejscowej szkole narciarskiej pod fachowym nadzorem. Opieka nad dziećmi jest oferowana dla najmłodszych dzieci. Nie zabraknie też adrenaliny - trzy kilometry czarnej trasy i kilka możliwości głębokiego śniegu.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Après-ski Vercorin

Również poza stokiem Vercorin oferuje szeroki wachlarz atrakcji, które dopełniają dzień spędzony na nartach. Czy to na lądzie podczas wędrówek na rakietach śnieżnych, saneczkarstwa, saneczkarstwa na oponach i jazdy na łyżwach na naturalnym lodowisku, czy w powietrzu podczas paralotniarstwa - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wieczorem można delektować się typowym szwajcarskim raclette i lokalnym winem w jednej z przytulnych restauracji. W Vercorin można również raz w miesiącu spędzić wyjątkowy wieczór: podczas pełni księżyca można rozkoszować się kulinarnymi przysmakami przy muzyce na żywo w górskiej restauracji Crêt du Midi. Zwieńczeniem wieczoru może być zjazd z góry po lśniącym w blasku księżyca śniegu.

Snowpark: Familypark Vercorin Major Park by Raiffeisen Vercorin

Familypark Vercorin Major Park na terenie narciarskim Vercorin jest położony na wysokości 2.250 m i oferuje freestylerom między innymi boxy, raile i jump kickery, jak również fun slope z łukiem 360°, który kończy się tunelem. Różne poziomy trudności w snowparku pozwalają wszystkim miłośnikom białego szaleństwa wyszaleć się na skoczniach i zjeżdżalniach.

Czy teren narciarski Vercorin nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Szwajcaria

Obiekty w Vercorin

Mapa Powiększ

Szukaj…

: Teren narciarski Vercorin

Na chwilę obecną brak ofert wyjazdów.

Bezpieczne rezerwacje i zalety SnowTrex

Loading...
StickyNewsletter